Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondjátok a párotoknak, ha...

Elmondjátok a párotoknak, ha szomorúnak érzitek magatokat? Például, ha a családjából valaki szavakkal, lalkileg megbánt? Vagy ha nem érzitek jól magatokat ott, ahol laktok? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jól működő kapcsolatban alapvető, hogy az emberek kommunikálnak egymással, elmondják egymásnak örömüket-bánatukat.
2010. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem, úgysem érdekli, hogy mikor mi bajom van... Sőt általában észre sem veszi, ha bánt valami.

Ha mégis magamtól elmondom akkor meg nem vesz komolyan.

2010. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyátalán minek vagytok együtt?A leírásodbol azt szűftem le hogy úgy éltek mint két idegen és nem mint egy pár.
2010. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert nincs hova mennem a gyerekkel. Ő meg nem hajlandó elmenni... Pedig neki lenne hova.

Na meg az összes hitelünk az én nevemen van. :S

A gyereknek végülis így jó, így nem kell nélkülöznie. De ha különválnánk akkor kéne... :S

2010. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a te neveden van a hitel, az közös, ha a házasság alatt vettéttek fel.
2010. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Attól még mindig nincs hova mennem, és a gyedből se tudnám fizetni a hitelek felét se. Vagyis tudnám, csak akkor már kajára nem futná.

Amúgy attól függetlenül, hogy a mi kapcsolatunk megromlott nem rossz ember a férjem. Szereti a gyereket, rendesen dolgozik, valamikor napi 16 órákat, hétvégén is, nem iszik, nem dohányzik. Itthon ugyan kicsit lusta, de ettől függetlenül nem lehet rá egy szavam se.

2010. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi a párom szüleinél élünk(már gyerekünk is van), de a szülei még mindíg rühellnek, bántanak, kötözködnek, és eleinte el tudtam mondani a páromnak, de akkor sem állt ki igazán mellettem, most viszont már velem kiabál, hogy miért mondom el, nem érdekli.Tehát azt akarom kihozni ebből az egészből, hogy egy bizonyos szintig el fogja viselni ha fikázod a szüleit, aztán már nem. Még akkor sem, ha jogosan.Én is utálok itt élni, de nincs lehetőségünk elköltözni, már ezt sem merem mondani, te se tedd.Nem azt akarom ezzel mondani, hogy egy életen keresztül tartsd a szád, de őneki akkor is a szülei, és bántja, amit rajtad tölt le,.
2010. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látja rajtam, ha nincs jó kedvem, én is rajta. Elmondjuk egymásnak. Benne bízom a legjobban, mindent elmondok neki, nem adja tovább.
2010. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!