Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megengedje?

Mit tegyek, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Szeretnék vágatni a hajamból, de anya nem engedi. Azt mondja, hogy szép a hosszú haj, de én nem azt mondtam, hogy tövig, hanem csak rövidebbre, mert nekem az tetszik. De nem engedi, tudja, hogy semmit sem szeretek magamon, de ez legalább tetszene. Mit tegyek? Köszönöm :)

2016. máj. 29. 10:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Akkor szenvedj és kérdezd magadtól, hogy miért nem...

Élet nincs benned...

2016. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy bele fáradtam, hogy mindig csesztet. Inkább elfogadom, hogy ez a sorsom, nem ez az egy dolgot kell elfogadnom. Sz#rom már le...úgy is mindig az lesz amit ő akar.
2016. máj. 29. 15:42
 23/27 A kérdező kommentje:
Tessék, össze is vesztünk. Hiába állok ki magamért ő a főnök én csak kussoljak meg tanuljak és dolgozzak...
2016. máj. 29. 15:51
 24/27 anonim ***** válasza:

És hagyni fogod, hogy életed végéig(vagy az ő élete végéig) rajtad fitogtassa a hatalmát mert megteheti?

Ha most nem tanulsz meg kiállni magadért, akkor soha nem fogsz és az életben keményebb dolgok vannak mintegy frizura.

2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
De gáz. Ha ilyen anyám lenne, direkt levágatni tök rövidre, még akkor is, ha nekem nem tetszik :D
2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, hogy ennyire nem enged neked teret.


Ahogy olvasom nem csak ez az egyetlen probléma. Amit még érdemes megpróbálni: pl. ha iskolás vagy, biztos van iskola pszichológus, menj el hozzá, és mondd el neki ezeket a dolgokat, beszéljen ő anyukáddal, egy felnőtt szakember véleményét csak elfogadja, ha téged nem is, őt vegye komolyan.


Az még oké, hogy nem engedi, hogy befestesd a hajad, mert mondjuk majd csak 18 éves kortól, vagy hogy ne legyen tetkód vagy piercinged, de rövid hajad simán lehet. Ha rájössz, h mégse tetszik, akkor tanulsz belőle, majd visszanő.


Átmeneti megoldás: mondd meg, hogy nagyon törik az alja, szeretnél belőle vágatni, mert csúnya meg egészségtelen, és amúgy is ha levágatod, utána gyorsabban nő.

2016. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de én már a nyolc éves lányomnak is kikérem a véleményét, hogy milyen hajat szeretne. És bár nekem nem tetszik annyira, rövid kleopátrás haja van, mert neki az úszás miatt kényelmesebb.

Mutasd meg neki a kérdést, és hogy ki mit válaszolt.

2016. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!