Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megengedje?

Mit tegyek, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Szeretnék vágatni a hajamból, de anya nem engedi. Azt mondja, hogy szép a hosszú haj, de én nem azt mondtam, hogy tövig, hanem csak rövidebbre, mert nekem az tetszik. De nem engedi, tudja, hogy semmit sem szeretek magamon, de ez legalább tetszene. Mit tegyek? Köszönöm :)

2016. máj. 29. 10:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha összegyűjtöd a pénzt és elmész te magad és levágatod, maxmum egy veszekedést szülsz. Visszaragasztani már nem tudja. Kicsit lázadj, én úgy látom, hogy te inkább megtűröd a rosszat. Nem piálni meg drogozni mész, hanem hajatvágatni. Édesapád nem támogatna?
2016. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy fodrász nem kerül vagyonba, összespróolod és elmész levágatni iskola után. Mit csinál szerintd, visszaragasztja?
2016. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De igen és lesz#rja
2016. máj. 29. 10:51
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Oké, akkor szenvedj, most erre mit lehet mondani? Nehéz elhinni, hogy egyetlen rokon sicns, aki adna pénzt fodrászra, de ha nincs, akkor nincs. Majd jövő nyártól diákmunkázhatsz és tudsz menni a saját pénzedből fodrászhoz.
2016. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt hogy a végéből vágatsz, hogy egészségesebb legyen. Aztán annyit vágatsz amennyit akarsz és otthon azt mondod, hogy a fodrász többet vágott, mint megbeszéltétek. :) Amúgy ezt anyukám ajánlotta :D
2016. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Mindenre csak kifogásolsz, akkor mostmár én sem tudok mi mást mondani. Tényleg, nem kell ahhoz 18 évesnek lenned, hogy anyád engedélye nélkül levágathasd a hajad. Szóval ha nem ad rá pénzt, szerezz, vagy gyűjtsd ki. Lázadj már egy kicsit a kutya meg a macska rugja meg, hogy ne mondjak csúnyát.
2016. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%

anyukád nem normális. max óvodás korig elfogadott,hogy anyuka beleszól a haj hosszba.

14 évesen semmi beleszólása nem lehet anyukádnak,hogy milyen hosszú a hajad.

ha nem ad pénzt fodrászra akkor vagy levágod te otthon,vagy keresel fodrász tanulót. szerintem ha beírod jófogásra biztosan találsz most is.de folyamatosan figyelni kell az ilyen hirdetéseket.. én egy időben csóróbb voltam és tanulókhoz jártam,ők levágták ingyen,hiszen nekik is jó volt,hogy tanultak belőle,nekem is,hogy csak profi eszközökkel vágták le és ingyen is volt.

ehhez nem kell szülői engedély:) sima fodrászhoz sem kell,ha sikerül zsebpénzből összespórolni annyit,akkor elmész egy sima fodrászhoz levágatni..nem értem ezen mi olyan bonyolult.

anyukád meg legalább rájön,hogy nem úgy működik minden ahogy ő gondolja.. kicsit durva,hogy ennyire meg akarja szabni a dolgaidat.

2016. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Levágnám magamnak.

Vagy a fodrásszal megbeszélném, hogy ő győzze meg anyukámat, hogy kell belőle vágni, hogy szebb legyen.

2016. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen egyedül jártam fodrászhoz, anyámnak csak annyi kikötése volt, hogy ne tegyenek bele vad színt, ha úgy alakul, hogy melíroztatnék.

Ne hunyászkodj meg ennyire. Vágj le a végéből tök rondán, hogy aztán úgyis korrigálni keljen fodrásznál :))

2016. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Van rá pénzem. De már nincs energiám veszekedni. A veszekedés nálunk már élet- halálra megy, inkább meg se próbálom.
2016. máj. 29. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!