Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lemenni pár barátnőm...

Szeretnék lemenni pár barátnőmmel a balatoni nyaralónkba. Mivel vegyem rá anyát, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Velem együtt hatan (max. heten) lennénk. Még nem kérdeztem meg anyut mert kicsit tartok tőle hogy mit szólna. Nem szeretnénk hatalmas nagy bulit csapni meg részegen fetrengeni a vízben, stégen stb. csak strandolni, este sétálni a parton szóval csak úgy lazulni. :) Nem akarok álszent lenni szóval nem mondom azt, hogy nem lenne egy kis alkohol de én és a barátnőim is tudjuk hol vannak a határok. Anya tudja, hogy néha szoktam inni de még soha nem mentem haza részegen és az időhatárokat is mindig betartottam. Nem adtam soha okot arra, hogy bizalmatlan legyen velem mégis kicsit tartok tőle, hogy mit szólna ehhez. Ti megengednétek az ennyi idős lányotoknak ezt? Vagy mit gondoltok róla?

15/L



2012. júl. 7. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

engem pont ennyi idősen engedtek le barátnőkkel balatonra egy nyaralóba, bár nem nagyon akartak

én mondjuk akkor még nem alkoholizáltam kicsit se

mond el neki, hogy mit szeretnétek hátha... bár én féltenélek ha a lányom lennél, tuti a vízbefulladással is fog majd jönni

2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki 15 éves,vagy van idősebb is?

15 éves megbízható lányt nem féltenék maga miatt,sokkal inkább másoktól. Részeg férfiak... velem még huszonévesen is megesett a balcsin (ez teljesen lényegtelen,bárhol megeshet) ,hogy rendőrt kellett hívnunk mert követett minket 2 férfi hazáig.

persze nem akarok én most rémtörténeteket mesélni,csak arra céloztam,hogy egy 15 éves még nem igazán tudja megvédeni magát.


Ugyanakkor,ott a másik oldal,hogy én is voltam 16 évesen a balcsin szülők nélkül,igaz ott volt velünk egy 19 éves srác is.

2012. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 barátnőm 16 éves és 1 már 17. A fiús témát meg úgy gondoltam, hogy majd megbeszélem anyukámmal melyiknek örülne jobban, ha nem jönnének vagy ha igen. :)
2012. júl. 7. 15:14
 4/17 anonim ***** válasza:
A bátyámat 14 éves korában leengedték a nyaralónkba, engem csak 16, mondván "a fiúk nem esnek teherbe"..:D pedig én sokkal megbízhatóbb vagyok mint ő:[
2012. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
.Én szerintem elengednélek,(mondjuk én engedékeny vagyok) de annyit kérnék,hogy telefonálj minden este. csak annyit,hogy éltek és jól vagytok,nem ellenőrzésképpen :)
2012. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem anyud, nem benned nem bízik, hanem más emberekben. Velem és barátnőmmel is megesett már, hogy követett egy pedofil és vissza kellett rohannunk a nyaralóba. Gondolom nem akarsz neki hazudni, de lehet nem kéne rögtön avval kezdeni, hogy fiúk is lesznek..? Mond neki, hogy minden este fogsz neki telefonálni. Megmondod neki, hogy mit fogtok ott csinálni...Ennyi :)
2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
15?! K*rva kicsi vagy te még!
2012. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én egy idősebb testvérrel elengednélek.
2012. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs idősebb testvérem és unokatestvérem sem. :/
2012. júl. 7. 16:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem engednélek le 15 évesen, plusz még 7 barátnődet! Ki fog rátok főzni, takarítani, vigyázni?
2012. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!