Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lemenni pár barátnőm...

Szeretnék lemenni pár barátnőmmel a balatoni nyaralónkba. Mivel vegyem rá anyát, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Velem együtt hatan (max. heten) lennénk. Még nem kérdeztem meg anyut mert kicsit tartok tőle hogy mit szólna. Nem szeretnénk hatalmas nagy bulit csapni meg részegen fetrengeni a vízben, stégen stb. csak strandolni, este sétálni a parton szóval csak úgy lazulni. :) Nem akarok álszent lenni szóval nem mondom azt, hogy nem lenne egy kis alkohol de én és a barátnőim is tudjuk hol vannak a határok. Anya tudja, hogy néha szoktam inni de még soha nem mentem haza részegen és az időhatárokat is mindig betartottam. Nem adtam soha okot arra, hogy bizalmatlan legyen velem mégis kicsit tartok tőle, hogy mit szólna ehhez. Ti megengednétek az ennyi idős lányotoknak ezt? Vagy mit gondoltok róla?

15/L



2012. júl. 7. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nem. Még a szüleidet is megbüntetnék, kiskorú veszélyeztetése miatt, ha nincs nagykorú felügyelet.
2012. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltuk, hogy főzünk magunknak. :D Amikor anya egész nap dolgozik akkor is én főzök magamra. Takarítani is tudok szóval ezekkel nem lenne gond. Pont ez a "vigyázás" dolog ami miatt kicsit félek felhozni ezt anyunak. Mert szerintem azért 6-7 ember az nem kevés tudunk egymásra vigyázni, de lehet hogy anyu nem így fogja gondolni. :S
2012. júl. 7. 16:44
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Engem elengedtek ennyi idősen, minden probléma nélkül, 4 napra mentünk, 3 barátnőmmel, nem is telefonáltam mindennap, csak az első nap amikor megérkeztünk és az utolsó napon, hogy üzenjek, hány körül jöjjenek értem az állomásra. Megbíztak bennem, mert 15 évesen valamivel komolyabb voltam a koromnál, illetve ismerték a barátnőimet is már legalább 2 éve, tudták, hogy ők is komolyabbak.

Én úgy vagyok vele, ha az én gyerekem kellően komoly lenne 15 évesen és ismerném a barátnőit (na meg tudnám hogy megbizhatóak) elengedném 3-4 napra. Azt nem engedném, hogy fiúk is menjenek, jah és elvárnám, hogy telefonáljon, naponta!

A részeg pedofil idiótáktól kár tartani, sajnos olyan világban élünk, hogy elég kimenni az utcára akár fényes nappal is, és máris valami aberált b.arom betalálhat...ennyi erővel akkor utcára se menjen az ember

2012. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
6-7 ember akkor tud vigyázni magára, ha felelősségteljes. A 15 évesek általában nem azok.
2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem engednélek ha az apukád lennék, amilyen orgia lenne ott. :D

De mivel csak kicsit vagyok idösebb nálad, mehetek? :D

2012. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hehe, bocsi de nem. :D:D
2012. júl. 8. 20:08
 17/17 anonim válasza:

Miért nem jó úgy, ha mentek ti, meg valamelyikőtök anyja, meg apja?

Ők a nyaralóban lennének egész nap, ti meg strandon, stb.. Bulizni meg majd otthon kell!! :D

2012. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!