Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megengedje?

Mit tegyek, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Szeretnék vágatni a hajamból, de anya nem engedi. Azt mondja, hogy szép a hosszú haj, de én nem azt mondtam, hogy tövig, hanem csak rövidebbre, mert nekem az tetszik. De nem engedi, tudja, hogy semmit sem szeretek magamon, de ez legalább tetszene. Mit tegyek? Köszönöm :)

2016. máj. 29. 10:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Mondd el neki. Ha esetleg megbánnád, akkor van póthaj. Mutass neki pár hajhosszabbítós oldalt.
2016. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). De nem annyira rövidre azért, semmi extrát. :)
2016. máj. 29. 10:22
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy, hogy ezt ő nem érti meg? Magyarázd meg neki, hogy neked kell tetszedjen a hajad és nem neki, Te kell viselned, és úgyis visszanő!
2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
14, és nem érdekli semmi.
2016. máj. 29. 10:27
 5/27 megadeth18 ***** válasza:
76%
Amúgy az tényleg gáz, ha nem engedi meg. Neked kell, hogy tetszen, nem neki. Senki sem szereti az olyan anyukákat, akik a gyerekeik helyett döntenek a stílusukról. Mondd meg neki, hogy neked az tetszik, meg fogja érteni. Ha nem érti meg, akkor küldök neki egy enyje-benyjét!
2016. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Nézegess youtube-on hajvágós videókat és vágd le magadnak.

Ha csak simán rövidebbre szeretnéd, akkor az nem lesz olyan nehéz. Utána úgyse tud mit csinálni már.

2016. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Jaj nehogy levágd magadnak, jó ég. Ilyen tanácsot ne adj. gondolom van zsebpénzed, uzsi pénz stb, tedd felére és menj el fodrászhoz. A hajhosszabbítást azért hoztam fel, hogy értse meg, hogy ha esetleg megbánnád akkor 3 óra alatt újra hosszú lehet a hajad.
2016. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aranyosak vagytok, de semmi sem hatja meg. Én meg nem tehetek semmit sajna...Ez van.
2016. máj. 29. 10:36
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Dehogynem tehetsz. Csak van otthon egy éles ollód. Sokan vágják maguknak a hajukat, mert a fodrász vagy elrontja, vagy sokkal többet vág mint kellene.


Másik megoldás még, hogy keresel egy fodrász tanulót, aki ingyen vág hajat.

2016. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem törik a hajad?:D Mert akkor érvelhetnél avval hogy a tört haj egészségtelen ronda hatást kelt.
2016. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!