Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben én? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, barátom is annyi. Nagyon nehezen jön ki az anyjával.. Sokszor mondta már neki az anyja, h legszívesebben kitenné otthonról, meg mihamarabb menjen jó messzire a háztól... Barátom nővérét (24) is elzavarta még pár éve otthonról... Az anyja nem nagyon akarta barátomat.. Mármint h megszülessen, nem tervezték, és azt se értem, hogy egy anya h mondhat ilyet a gyerekének, h legszívesebben kirakná, mert az anyja amúgy nagyon feszült munkahelyi gondok miatt, és akárhányszor hazamegy semmi nem jó neki, mindenbe beleköt, ha még sincs semmi baj, akkor is talál, amibe beleköthet, és ordibálhat a fiával.. Barátom már eléggé kivan, tegnap is beszélgettünk és elsírta magát, hogy családja sincs már nagyon... Apja meg amolyan "engedelmes szolga" típus, anyjával ő sem áll le vitázni soha... Mit tehetnék, mivel segíthetnék barátomnak ebben a helyzetben? Még nem mutatott be a szüleinek, de lassan esedékes lesz, főleg ha megyek hozzájuk... Nem tudom, hogy viszonyuljak majd ehhez a dologhoz..
2010. ápr. 10. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hasonló kedvességeket kaptam én is az anyámtól mint most a te barátod kap, én 17évessen elköltöztem és csak ritkán találkoztam vele. Most meg már külföldön élek és mióta nem lát anyám egyáltalán 2éve mer egész jól viszonyul hozzám.

Úgyhogy azt javaslom költözzön el a barátod és csak akkor találkozzon anyjával ha az anyja kéri.

25/L

2010. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen én se értem, egy anya, hogy tehet ilyet a gyerekével????!! :( Nagyon szomorú dolog, és én kiállok teljes mértékben barátom mellett, és neki is jó, hogy vagyok mellette, múltkor is mondta, hogy olyan jó h ott vagyok mellette, és nekem elmondhat bármit, meg igazi lelki társa vagyok.. Gondolkozok is rajta, hogy lehet, hogy nem kéne találkoznom vele, mert sokszor barátom fejéhez is hozzávágja, hogy csak "élősködik" rajta, azt ha én is ott lennék, végül én fejemhez is vágná, hogy azért vok ott h élősködjek...:/ Megpróbálok vele beszélni, hogy mit szólna, ehez az elköltözéshez...
2010. ápr. 10. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!