Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért aláz meg a családom egy...

Miért aláz meg a családom egy jó haverom miatt? L

Figyelt kérdés

50 ezerszer elmagyaráztam hogy nem akarok tőle semmit. De nem hiszik el. Bastatnak állandóan az aggódó hulyesegeikkel közbe nem veszik észre hogy ők csinálják a problémát. A haverommal már rég meg beszéltük hogy nincsen semmi de ez a család nem hiszi el. Nem tudok Sehol nyugodtan beszélgetni vele mer állandóan mondják hogy Gyere befele, ne beszélgess vele, titokba meg nem tudok vele lenni mert kémkednek utánam. Sose mentem direktbe hozzám mindig valami uti cél az alibi. De ha sokáig nem megyek haza anya telefonalgat pl. egy rokonnak hogy ot vagyok e. Mostanaba telefonon beszélgettünk mert az nyugodtabb de a haveromnak a hülye anyja átment egy rokonomhoz és elmondta. Most emiatt is leleszek ba$va.

A csávóról:

Jófej, mindenről lehet vele beszelni, nem ver át, fellvallalja h milyen, sokat viccelődik, tudom hogy veszélytelen. Szeret inni viszont én még sose láttam olyan részegen mint az apámat. Max be csiccsentve.

Valamivel idősebb de szerintem parkapcsolaton kívül lényegtelen a kor. Meg legalabb egy idősebb pasinak nem kell magyarázni ha nem akarok semmit.


2016. máj. 21. 11:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem csak 2 hónapja lett elegem és tisztaztuk
2016. máj. 21. 14:11
 12/18 A kérdező kommentje:
És volt már olyan 34 éves pasi aki ba$ni akart pedig nem célzott rá csak feltünt.
2016. máj. 21. 14:19
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Sokan azt hiszik, hogy attól felnőttek, hogy valami perverz rájuk száll. Pedig igazán felnőtt akkor lennél, ha látnád, hogy ez mennyire gáz.
2016. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha ránk nem hallgatsz (annyira dobálózol itt az évekkel...), akkor majd megtanulod a saját károdon, csak akkor már késő lesz
2016. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na akkor magyarazzatok el mi fog történni? Kihasznál? Megerőszakol? Na ti is dobalozzatok
2016. máj. 21. 17:54
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
mivel nem akarod érteni úgyis felesleges.
2016. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szerintem itt 3man valaszoltak és szerintem egyikőtök se pasi. A kerdes nem az volt hogy a pasi mit akar hanem az hogy a családomat hogy győzzem meg hogy ne aggodjanak. 1. Ha kiakarna használni akkor már rég megtörtént volna. Vagy lerazott volna. Sokszor órákat beszélgetünk és csak szexért nem éri meg. És igaz tényleg hülye hogy velem is eltud dumálni de attol meg nem rossz ember.

Azt a 34 éves pasit azert hoztam fel mert én eltudom dönteni ha valaki dugni akar vagy nem. Mondandotol fuggetlenul. Biztos sok pasi azert megy a fiatal csajra hogy megkettyintse de nem minden esetben. En tudok olyat aki szinten idősebb és ugyanugy elvan sok tinicsajjjal. Viszont olyat is tudok hogy a 30 éves felcsinalta 17 evest. Szoval nem szabad általánosítani. Nem arra vagyok kivancsi hogy mit akar. Hanem hogy kezeljem a családot.

2016. máj. 21. 20:32
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolog jut eszembe, légy drasztikus és hívd meg magatokhoz. Ismerjék akkor meg. Ha neked sikerlt, talán képesek rá ők is.
2016. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!