Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a családom?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimmel élek. Adódott egy lehetőség, hogy Angliában dolgozzak a nyáron. Egy barátnőm már régóta kint él, ő javasolta a kiutazásom mivel ahol dolgozik keresnek embereket. Viszont itthon nagyon ellenzik ezt az egész dolgot. Pedig nagyon jól jönne az önéletrajzomba ez a munkatapasztalat hiszen turisztika szakon tanulok. Hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy nem ördögtől való dolog ez? Igaz, hogy 20 éves múltam, de az ő támogatásuk nélkül nem tudnék kijutni. (L)
2016. máj. 3. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivatkozz a barátnődre. Mondd el nekik, hogy ő már régóta kinn dolgozik, így nem a teljes vadidegenbe mész, bnőd tuti támogat majd, meg segít az elején. Tényleg necces kimenni külföldre, annyi rossz dolgot hall az ember, nem csoda, hogy féltenek. Magyarázd el, hogy ez jó lehetőség, meg jól jön ahhoz is, amit tanulsz, + nyelvtanulás szempontjából is előnyös, ilyesmi. Tudatosítsd velük, hogy nem fognak elveszíteni, csak kicsit távolabb leszel tőlük. Le kell ülni, nyugiban megbeszélni.
2016. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy ahogy leírtad :) Teljesen értelmes, elfogadható indoklás. Ha erre nemet mondanak akkor nem tudom hogy mi mással győznéd meg őket..


Én is most megyek Angliába, sok sikert :)

2016. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. máj. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!