Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért aláz meg a családom egy...

Miért aláz meg a családom egy jó haverom miatt? L

Figyelt kérdés

50 ezerszer elmagyaráztam hogy nem akarok tőle semmit. De nem hiszik el. Bastatnak állandóan az aggódó hulyesegeikkel közbe nem veszik észre hogy ők csinálják a problémát. A haverommal már rég meg beszéltük hogy nincsen semmi de ez a család nem hiszi el. Nem tudok Sehol nyugodtan beszélgetni vele mer állandóan mondják hogy Gyere befele, ne beszélgess vele, titokba meg nem tudok vele lenni mert kémkednek utánam. Sose mentem direktbe hozzám mindig valami uti cél az alibi. De ha sokáig nem megyek haza anya telefonalgat pl. egy rokonnak hogy ot vagyok e. Mostanaba telefonon beszélgettünk mert az nyugodtabb de a haveromnak a hülye anyja átment egy rokonomhoz és elmondta. Most emiatt is leleszek ba$va.

A csávóról:

Jófej, mindenről lehet vele beszelni, nem ver át, fellvallalja h milyen, sokat viccelődik, tudom hogy veszélytelen. Szeret inni viszont én még sose láttam olyan részegen mint az apámat. Max be csiccsentve.

Valamivel idősebb de szerintem parkapcsolaton kívül lényegtelen a kor. Meg legalabb egy idősebb pasinak nem kell magyarázni ha nem akarok semmit.


2016. máj. 21. 11:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*sose mentem directbe hozzá
2016. máj. 21. 12:00
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Biztos hogy a családod ok nélkül félt? Nem biztos hogy mindenki hülye a környezetedben ahogy hiszed.


Hidd el egy harminchat éves vén tyúknak: Sok olyan idősebb pasi van akinek magyarázni kell hogy nem akarsz semmit. És olyan is van aki nem törődik vele.

2016. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De én mar tisztáztam vele rég. Szerintem nincs okuk félteni. Sok pasi azert szeret fiatalabb lánnyal lógni mert sok idősebb no csak panaszkodik ( nem mindenesetben de sokan)
2016. máj. 21. 12:13
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja es én ettől meg ismerkedek pasikkal mult szombaton találkozni akartam eggyel de anya elvette a kedvem. De ha mar tudja h találkozni akarok valakivel akor miert hiszi azt hogy belezugtam a haveromba
2016. máj. 21. 12:15
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Ez olyan, mint amikor a szüleim kitalálták, hogy nem is a legjobb barátnőmhöz járok barátkozni, hanem a bátyjával kavarok:D Mi van?! Sose kavartam volna vele, kövér volt és magasak voltak az igényei és nem bánt ennek ellenére sem jól a nőkkel és akkor csúnyának tartottam rendkívül.
2016. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kérdező, látszik az írásodon, hogy te még nagyon felnőtt és nem ismered a férfiakat...


az a férfi, amelyik gyerekkel barátkozik, nem normális, valami nem stimmel nála, tehát joggal aggódik érted anyád...

ezt a hisztis szöveget is gondolom ő mesélte be neked...

a helyedben megválogatnám a barátaimat, mert egyszer még nagyot fogsz koppanni

2016. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lassan 18 leszek és ne mond h nem ismerem a pasikat. De nekem a haverom mondta h nem akar semmit. Ennek 2 hónapja Szerintetek lenne értelme velem beszelgetnie ha én se akarok semmit?
2016. máj. 21. 13:49
 8/18 A kérdező kommentje:
Sokan annyira ki vannak egve h ami kicsit is szokatlan az bűnös dolog.
2016. máj. 21. 13:52
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy bűnös dolog, de ha egy felnőtt férfi egy kamasszal haverkodik, az a férfi nem is annyira felnőtt agyilag. És nyilván nem a beszélgetés miatt keresi a társaságodat.
2016. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

attól, hogy 18 leszel, nem fogsz egy csettintésre felnőtt is lenni..., és ezt nagyon jól mutatja, amiket írsz


azt meg végképp nem értem, hogyha valaki leírja neked a valóságot, az miért lenne kiégett? :D


az pedig, hogy valakit 2 hónapja ismersz (hehhh...) nem jelenti azt, hogy ki is ismerted, az pedig főképp nem jelent semmit, hogy ő azt mondta neked, nem akart tőled semmit

hidd el, egészséges gondolkodású felnőtt férfi nem barátkozik gyerekekkel...

2016. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!