Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 éves vagyok, érettségi előtt. Van barátnőm, akivel telefonon beszélgetünk. A havi telefonszámlám 17 ezer forint lett, már előző 2 hónapban is kb ennyi volt, édesanyám ki van akadva, üvölt velem, hogy miért ilyen sok. Amikor felajánlom, hogy én fizetem, még jobban lehord. Amikor megemlítem, hogy esetleg csináltassunk nekem és barátnőmnek családbarát opciót(950/telefonszám, havonta, 100 óra beszélgetés) akkor azt mondja, nincs kedve ezzel foglalkozni. mit tegyek? Jelenleg érettségi előtt a barátnőm támogatása nélkül nem fogom bírni az idegeskedést..
2010. ápr. 8. 19:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

olcsobb azt a két t-mobilost kifüggetleniteni...

nem értek hozzá,de google,vagy itt kérdezz rá,kitudod te magad is függetleniteni,ha van,felesleges venni

de ha venni akarsz,akkor ujat 2990-ért tudsz venni simkártyával együtt 500 lebeszélhetőséggel vodafonosat...


itt a linkje

2010. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
maga a sim kártya 1000-1500 (nemtudom már),telefon 1500-2000 igy ujonnan,nem is csunya...használtan nem veszel ennyiért...meg használtak nem is mindig működnek jol,voda meg garanciát ad rá...
2010. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
jah,és még annyi,ha már mindenképp anonim akarod...vedd vodafonba,kérd h titkos legyen,és akkor sose tudja meg senki...
2010. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Van neked apukád is, csináld meg a családbarát opciót. Mellesleg, MSN, Skype?
2010. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!