Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 éves vagyok, érettségi előtt. Van barátnőm, akivel telefonon beszélgetünk. A havi telefonszámlám 17 ezer forint lett, már előző 2 hónapban is kb ennyi volt, édesanyám ki van akadva, üvölt velem, hogy miért ilyen sok. Amikor felajánlom, hogy én fizetem, még jobban lehord. Amikor megemlítem, hogy esetleg csináltassunk nekem és barátnőmnek családbarát opciót(950/telefonszám, havonta, 100 óra beszélgetés) akkor azt mondja, nincs kedve ezzel foglalkozni. mit tegyek? Jelenleg érettségi előtt a barátnőm támogatása nélkül nem fogom bírni az idegeskedést..
2010. ápr. 8. 19:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
ha megvan a vodás kártya,akkor ügyfélszolgálatot felhivod,és kéred h állitsa be,vagy www.vodafone.hu sms-ben elküldessz kódot,és beállitja magátol
2010. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Debrecen. Van minden, ami kell.
2010. ápr. 8. 20:41
 23/34 anonim ***** válasza:
akkor legközelebbi ami van,tesco fix
2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Akkor magyarán besétálok pl a Tescoba, kosárkába be 2 vodás kártya, itthon telóba be, smsről beállít, és semmi papíros nem is kell hozzá? Túl szép, hogy igaz legyen..
2010. ápr. 8. 20:43
 25/34 anonim ***** válasza:

de vodafonba legegyszerűbb,és ott helyben megcsinál neked aktiválást,nem kell levél se,meg kodok,h 4 forint legyen...

személyid lakcimkártyád meg akad sztem...

2010. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

figy...öcsémnek karácsonykor vettem...kosárba be,hazavisz,aktivál,beszél...azóta csak tölteni kell pénzzel...

csak cimet kértek h tudjanak levélben kodotküldeni...

miskolci tesco volt ez

2010. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

[link]


tessék,ittvan a 4 forintos percdij feltételei

2010. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm az infókat, és a türlemet! Örök, örök hála!
2010. ápr. 8. 20:46
 29/34 anonim ***** válasza:

szivesen...tudom milyen mikor telefon az egyszem kapaszkodó (2 éve beszélek ehhez hasonló percdijjal párommal,életet tud menteni...)

sok sikert az érettségihez,és kitartás

2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Bizony nehéz.. Még1 bónusz kérdés: van itthon 2 mobilom, mind2 tmobiltól lett véve elég sanszos, hogy kártyafüggők.. Hol tudnék olcsón, szintén anoním, 2 vodás telót venni? Tökmind1 milyenek.. Mobildokiba próbálkozzak? Vagy hol?
2010. ápr. 8. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!