Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Mit tehetnék egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 éves vagyok, érettségi előtt. Van barátnőm, akivel telefonon beszélgetünk. A havi telefonszámlám 17 ezer forint lett, már előző 2 hónapban is kb ennyi volt, édesanyám ki van akadva, üvölt velem, hogy miért ilyen sok. Amikor felajánlom, hogy én fizetem, még jobban lehord. Amikor megemlítem, hogy esetleg csináltassunk nekem és barátnőmnek családbarát opciót(950/telefonszám, havonta, 100 óra beszélgetés) akkor azt mondja, nincs kedve ezzel foglalkozni. mit tegyek? Jelenleg érettségi előtt a barátnőm támogatása nélkül nem fogom bírni az idegeskedést..
2010. ápr. 8. 19:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
19:35-ös vagyok, akkor menj be simán a T-Mobilehoz és mond meg, hogy bővíteni szeretnéd ezt a családbarát szolgáltatást (ez akkor jó megoldás, ha van még hely, azt hiszem max 5 számot lehet bevonni), amikor pedig jön a számla, add oda anyukádnak a barátnőd bevonásáért azt a 950 Ft-ot. Nem értem, miért nem tud ennyit megtenni ő maga is. De biztos van rá indoka.
2010. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Megvan az 5 fő...
2010. ápr. 8. 19:52
 13/34 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem értem, mi lehet a baj, mert 950 forint LÉNYEGESEN kevesebb mint 17ezer, de nem képesek ezt felfogni..
2010. ápr. 8. 19:53
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
akkor vegyél 2 vodás simkártyát,régi telefon mindenhol akad,havi párszáz forintért beszélhettek 4 forintos percdijjal,és az kártyás,még meg se kell tudnia anyukádnak...
2010. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%

Úúúú... szegény! Sajnálom, h ilyenek a szüleid.

Nem tudom, h mennyire vagy jó viszonyban a nagy szüleiddel mert szerintem megoldható, h oda kérd a számlát.

Vagy egyszerűbb, ha a nagyszüleid csinálnák meg ezt a családi tarifát , te meg fizetnéd.Vagy a nagynénéd vagy nagybátyád, unokatestvér.

Valakivel remélem meg tudjátok oldani. :)

Mert 17E-Ft az tényleg nagyon sok.

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert a vizsgához

2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mostanság ilyenek. Egyke vagyok, és így minden "jót" én kapok. Közben támadt 1 ötletem. Ahhoz, hogy szerezzek egy sima Dominós kártyát, meg kell adni adatokat, címet, ilyesmiket? Vagy ahhoz mi kell? Mert ha beszerzek 1 olyat, akkor úgymond kézpénzért beszélhetnék, amit magamnak intézhetek..
2010. ápr. 8. 20:11
 17/34 A kérdező kommentje:
Még valami: vodás meg ilyen kártyákat csak a voda üzletben tudok beszerezni? Adataim közül mit kell megadni? Személyi, ilyesmi az kell gondolom..
2010. ápr. 8. 20:12
 18/34 anonim ***** válasza:

voda üzletben is,meg én pl öcsémnek tescoban vettem karácsonykor 2ezerért telefonnal együtt(most is lehet telefonnal együtt 4ezerért talán,500 lebeszélhető belőle),adatok se kellettek,csak utána felhivtak,és bemondás alapján...simán mondhattam volna mást...annyi h kérnek telefonba egy cimet,ahova küldenek egy levelet (mondhatsz ismerős cimét is,vagy barátnődét ha őt nem csesztetik emiatt),oda küldenek egy levelet,benne egy számsort,amivel aktiválod véglegesen,semmi extra.


annyi,h az is mint a t-mobilos,csak egymás között 4 forint,a barátnődnek is vodásnak kell lennie (neki egy telefon kártyával 4ezer,még mindig 17ezer alatt vagytok bőven)

de mediamarktban is láttam,meg vodafonba vehetsz,nem kérnek hozzá személyin lakcimkártyán kivül semmit,végülis nem előfizus...

2010. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Barátnőm t-mobilos. 2 kérdés:

1. Hol tudok úgy venni 1 másik t-s kártyát, hogy ne kelljen személyi, csak ideadják?(a leveles dolog még belefér)

2. Ha megvan a kártya, mit kell beállítani, hogy 4 forintért beszélhessünk egymással?(ő az eredetijével, én az újjal)


Egyébként köszönöm a válaszokat, és a türelmet!!

2010. ápr. 8. 20:22
 20/34 anonim ***** válasza:

csak vodással tudod beállitani,neki is kell vodás kártya...


venni tesco,cora,nagyobb áruházak,minden szorolapon rajta van,de ha irsz várost,akkor mondok pontos helyet

2010. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!