Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tehetnék?

Ilyen esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az önbizalmam a béka s.gge alatt van. Most már hosszú idő után eljutottam odáig, hogy legalább meg merek valahol szólalni. Viszont nem vagyok kibékülve egy dologgal. Hogy még mindig rohadt kellemetlen, hogy nem tudom, mit gondolnak rólam. Mindig azt hiszem, hogy hülyeséget beszélek, hogy értelmetlenséget mondok és hogy hülyének néznek. És lehet ezt annyira elhihetem magammal, hogy így is lesz és már azért mondok hülyeséget, mert elhiszem. Na remélem érthetően fogalmaztam.:/ Végülis a kérdés az lenne, hogy mit tehetnék ez ellen?
2011. júl. 26. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb rájössz, hogy nem lehet úgy élni hogy azzal törődsz folyton, ki mit gondol, mond rólad. észreveszed hogy van néhány ember akinek számít a véleménye, az úgyis megmondja mindig az őszintét. a többi meg le van sz*rva
2011. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne mással törődj, hanem magaddal. Esetleg menj el önismereti tréningre, az biztos jót tehet. Amúgy meg ne foglalkozz más véleményével.
2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Ha tényleg túl sokat görcsölsz ezen az akkor kifele is meg fog látszani és valóban ki fognak beszélni. Ha ez most is így van ne törődj vele, minden esetre. Hülyén hangozhat, de ne állítsd magad a világegyetem közép pontjába. Vond el a figyelmedet saját magadról. Csinálj valamit amit szeretsz és közben ne gondolkozz magadról. Nem tudom mit szeretsz pl.: horgászni vagy amit szeretnél. Vagy ismerj meg új embereket. aztán egyszer csak észre se veszed már el is múlt a probléma.

Tapasztalatből írtam.

2011. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja: lesz/van egy kör körülötted, akinek a véelménye fontos. Másokéval ne törődj. Olvass és művelődj sokat, hogy ne érezd magad bizonytalanul, ha szóba kerül valami téma. Az önismereti tréning is segíthet. De saját magadban kell rendbetenned az énképedet.
2011. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ji..... ***** válasza:
Semmit mást nem lehet tenni, mint nem törődni azzal, ki mit gondol (végük is az ő baja), és szándékosan olyan helyzetekbe hozni magad, amik rémisztőek számodra, először természetesen nehéz, de néhány alkalom után rá fogsz jönni, hogy nem vagy hülye, és nem is olyan nagy dolog az egész.
2011. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj, én is így voltam régebben, aztán rájöttem, (nem akarok nagyképű lenni)h szép vagyok, okos vagyok, meg minden, és nem érdekelt h ki mit mond.. most már mindenki jófejnek tart, sok a barátom, haverom, sokan irigyelnek, meg hát az egóm is a helyén van:) próbálkozz te is:):) Sok sikert hozzá!
2011. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. júl. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!