Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akit a párja nem locsolt meg?

Van akit a párja nem locsolt meg?

Figyelt kérdés

Akik mondjuk nem élnek együtt , ilyesmire gondolok.

Mert nekem rosszul esett, igaz nőnapot sem tartja, de ez is utólag derült ki.


2010. ápr. 6. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem locsolt meg hála istennek!!!
2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem locsolt meg, de direkt kértem, hogy ne. :) 18/L
2010. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem, de én kértem tőle, hogy inkább hanyagoljuk... :) A nőnapra egy sms-t kaptam. (Ugye nem élünk együtt) De ettől függetlenül mondom, hogy nem azzal fogja bizonyítani, hogy szeret, hogy kötelező alkalmakon virágot vesz vagy bebüdösít... Egy spontán csekélységnek sokkal jobban tudok örülni :)
2010. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Engem sem,és ezért össze is vesztünk,bár nem csak ezen.Elfelejtette a születésnapomat is például.Na meg meg sem locsolt.Ezek hagyományok,amiket jó betartani,mint a nőnapot és a locsolást és amelyik férfi/fiú nem törődik vele és még említésre se méltatja,hogy például,"bocsi elfelejtettem" vagy "bocs,én nem szoktam,de ha szeretnéd jövőre bevezetem".Szerintem,Te is tisztázd vele,hogy Neked ez többet jelent és a kedvedért igazán megtehetne ennyit,nem?Hisz Te egész évben törődsz vele,ő meg még nőnapra sem vesz semmit Neked?Ez szép.... 21L
2010. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
engem tavaly nem locsolt meg, sem ő...sem senki! idén meg mondtam a páromnak, hogy tavaly se locsolt meg, erre kaptam az ő parfümjéből, hát kössz! :D inkább nem kell többet! :)
2010. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Engem sem locally meg a baratom, mi mondjuk egyutt elunk. Nekem mondjuk jol esett volna,de nem csinalok belole nagy ugyet. Apukam virtualisan sms-ben locsolt meg :)
2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Locsolt... A telefonom allandoan beir magatol szavakat...
2010. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
75%
engem se locsolt meg :)
2010. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

20:57

"Hisz Te egész évben törődsz vele,ő meg még nőnapra sem vesz semmit Neked?Ez szép...."


Miért, ő egész évben nem törődik veled? És hol van olyan, hogy pasik napja? Akkora hülyeség ilyen miatt kiakadni, ha egy pasi nem tartja meg a nőnapot pl. Meg lehet beszélni, hogy jól esik ilyenkor egy "boldog nőnapot", de miez a szöveg hogy "én egész évben törődök veled!"

Miért, ő csak ezen az egy napon törődjön veled? Fura emberek vannak....

2010. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó válaszoló,igen és ha netalántán összeházasodnak,akkor ki főz-mos-takarít a férfira?A nő.

A nő mindennap mire hazajön a férje megmelegíti az ételét,elmosogat utánna + -ba ha jön a gyerkőc akkor is a NŐ marad otthol gyerekkel és akkor is a férjével ugyan úgy törődik mint az elött.És arról is beszélhetnénk,hogy ki kényeztet kit szex közben is.

Hála istennek nem magamról beszélek,de sajnos a 19 éves osztálytársam tavaly nyáron házasodott és jött egy baba is.....És amilyen kedves volt a pasi a házasság elötte ,olyan mogorva lett utánna pedig csak 21 éves!

És szegény barátnőm úgymond "rabszolga" lett!

Persze vannak kivétel pasik.De akkor is,a nőknek egy kis szerelmes sms vagy csak annyi,hogy szeretlek is sokat jelent!És a többit hagyjuk,mert SAJNOS még tudnék ezekről írni! 19L

2010. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!