Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akit a párja nem locsolt meg?

Van akit a párja nem locsolt meg?

Figyelt kérdés

Akik mondjuk nem élnek együtt , ilyesmire gondolok.

Mert nekem rosszul esett, igaz nőnapot sem tartja, de ez is utólag derült ki.


2010. ápr. 6. 20:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az én párom sem locsolt meg, de mi előre megbeszéltük, hogy ő nem jár soha locsolkodni, nem is szeret, én sem szeretem, elég ha jön a szűk család... Szóval ez kimaradt. Amúgy barátomnak nem nagyon megy a köszöntés, valamiért nehezen mondja ki, de apróbb ajándékokkal, kedveskedéssel mindig a tudtomra adja hogy gondolt rám. Nőnapra pl kaptam egy óriás tábla csokit, de azt se mondta hozzá hogy bakfitty, csak berángatott a boltba mert hogy nőnap van és azonnal válasszam ki milyen ízűt szeretnék. :D Viszont én ezzel együtt szeretem, tudtam hogy ilyen, így estem bele. A maga módján kifejezi hogy fontos vagyok neki!

Amúgy ahogy itt valaki írta szerintem abszolút meg lehet beszélni az ilyeneket előre. Ha jön egy olyan téma amihez stimmel, akkor el lehet mondani, hogy jól esik egy szál virág nőnapon, vagy egy szerelmes sms bármelyik hétköznapon... Ha egy srác igazán szeret MEGJEGYZI! :)

2010. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4éve vagyunk együtt még egyszer sem locsolt meg. De örülök neki.
2010. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én mondtam hogy ne locsoljon meg,a acsaládjától igyis kaptam elég "unwither crops" folyadékot :D cserébe virtuálisan kaptam:D
2010. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem kértem, hogy ne locsoljon meg, de tapasztaltam, hogy ennek már végérvényesen vége. Minden évben kevesebben járják körül az ismerősöket. Idén már ott tartottunk, hogy a közvetlen családtagok, akikkel együtt töltöttük a hétfőt, -sem locsoltak meg senkit sem, és ehhez hozzátartozik, hogy pirostojást sem láttam egy nőrokonom kezében sem.

Bántott a dolog, de csak az a része, hogy veszninátom a hagyományaink közül talán a legszebbet.

És ezt nem lehet összehasonlítani a nőnapi cserepes primulával, amit "százé" lehet kapni az aluljáróban.

2010. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Locsolkodás nem, de nőnap, az mehet. Érdekes felfogás...
2010. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
de a nőnap
2010. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Munkámból kifolyólag se hétvége, se ünnep, így én mindig megúszom az ilyen ünnepeket. Direkt kérem a beosztásomat így. Nekem nem fontos és próbálom párommal is megértetni, hogy sokkal fontosabb dolgokra is költhetnénk a pénzünket mint pár csoki...Meg különben is nem gyerek vagyok már, hogy kiálljak szavalni és hülyét csináljak magamból pár főtt tojásért. Egyszerüen nem értem az embereket, hogy ebben mi a jó. Év közben nem fejezünk ki elég szeretetet párunk illetve családunk iránt? Üzlet az egész. Vegyél sonkát mert azt illik. Meg lehet nézni, hogy egy átlagos napon mennyibe kerül és, hogy ünnepek elött mennyi...
2010. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!