Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akit a párja nem locsolt meg?

Van akit a párja nem locsolt meg?

Figyelt kérdés

Akik mondjuk nem élnek együtt , ilyesmire gondolok.

Mert nekem rosszul esett, igaz nőnapot sem tartja, de ez is utólag derült ki.


2010. ápr. 6. 20:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
kb. 300kilométerre voltunk egymástól, szeretett volna leautózni, de nem jött össze, én azt se hittem pedig, h komolyan gondolja. xD És igazság szerint én olyannyira nem várom el az ilyesmit, hogy látni kellett volna, mikor nőnapra kaptam csokit. :O Aranyos, meg kedves, ha eszébe jut ilyesmi egy férfinak (na jó, locsolásnál elgondolkodnék ezen), de szerintem nevetséges, amikor egy nő elvárja.
2010. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Engem sem locsolt meg , picit rosszul is esett, mondtam is neki. 16/l
2010. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

kölnivel nem locsolt,másképp "locsolkodott":D

de nőnapot ő is "elfejetette"...de felháborodott,hogy a szomszéd pasi hozott virágot nekem is meg anyának is,öcsémtől kapott pezsgőnyi csokit meg befalta előlem...

himneműek...

2010. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
44%

Jaj ne gyere már azzal hogy egy nő mit tesz, meg egy pasi mit tesz, ha összeházasodnak, mert nem ez a kérdés, nem tudom minek mentél el egy másik irányba.

Én is ismerek olyat akit a nője hagyott ott és egyedül maradt a srác a babával, szóval az általánosítgatással ne gyere itt nekem! Nők, és pasik közt is vannak ugyanúgy idióták, és normálisak is... Szerinted egy pasinak nem esik jól egy kedves sms, vagy egy szeretlek? Mit kell mindig mindent a pasik nyakába akasztani? Egyformán kell kinyílvánítani a kedvességet, és a szeretetet mindkét oldalról nem pedig elvárni, hogy "én nő vagyok, én vagyok a gyerekkel, nekem jár a tisztelet, meg minden."

2010. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a nőnap, mivel én évközben soha nem kapok egy húsz forintos csokit sem, legalább akkor hagy érezzem már hogy figyel rám. Ha kapnék én sem csinálnék belőle cirkuszt.
2010. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én eggyetértek az utolsó válaszolóval és azzal is aki"más irányba" men el!Mert bizony a nők is megérdemelnek annyit.Sok férfi el vár ezt meg azt a nőtől és viszonozni meg nuku.
2010. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

engem nem locsolt meg :( pedig előző este rajtakaptam h locsolóverseket gyűjtöget. másnap mikor már eljöttem tőle felhívott hogy kiment a fejéből.

persze azért én a nagy csokinyuszit otthagytam neki...

2010. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

Na igen itt a példa utolsó válaszoló!Nem Rád célzok,de Sokaknál túl sok az ilyen úgymond "bocs kiment a fejemből",akkor a nőknek miért nem megy ki a fejükből?

Pedig én is fiú vagyok (19 éves) és a haverjaim meg pár ismerős sem locsolta meg a barátnőjüket,sőt meg sem említették ők is mondván "bocs kiment a fejemből",hol ott nem ment ki,csak a nő rákérdez és ez tűnik ésszerű magyarázatnak.Én a családomba a Nőket Nőnapkor is megköszöntöttem és most húsvétkor akiről tudom,hogy szereti ha meglocsolják meg is locsoltam... 19F

2010. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez egy kedves szokás és aki azt írta h direkt kérte a párját h ne locsolja meg az egy éretlen semmirevaló szívtelen nyomorék.
2010. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
Én meg azzal értek egyet, aki az példát hozta, hogy babával hagyta ott a srácot a nője, pedig nő vagyok. Nevetséges ilyenen kiakadni. Igen mi mosunk főzünk takarítunk. ÉS? Valószínű ebben az időben ő dolgozik azért, hogy nekem legyen mit mosnom és mit főznöm. Tudod ha én is dolgozom akkoris úgy gondolom, hogy ez női munka, segíteni lehet, de nem várom el, hogy átvegye tőlem teljesen és igenis ugyanúgy szeretem mindenféle hülye nőnapok meg egyebek nélkül.
2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!