Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak elvárják, hogy...

A mai férfiak elvárják, hogy egy nő vasaljon rájuk?

Figyelt kérdés

Apám szerint ez a nők dolga...

Az összes munkatársának a felesége vasal.-


Szerintem ez elég kőkori gondolkodás...


2016. ápr. 10. 19:49
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Nálunk apa vasal, mivel az ő ingeit kell csak vasalni... Berakja a nappaliba a cuccot, elindít addig egy filmet és nézi közben.. A vasalás nálunk nem is házimunka :D
2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer egy ilyen párom, aki az összeköltözés pillanatától kezdve leosztotta (volna), hogy mi az én dolgom, mint nő és mi az övé, mint férfi.

Átvettük a kérdéseket, és amikor kiegészítettem az ő feladatait azzal, hogy eltart ezentúl, akkor bezzeg nyúlt az arca.

Érdekes, hogy előtte egyedül élt, megoldotta a maga dolgait, az összeköltözés nem tett rá több terhet munkavállalás szempontjából, mégis kitört rajta az elmebaj.

Utólag el is gondolkoztam rajta, hogy vajon csak ezért akar hamar összeköltözni? Nem voltunk együtt sokáig amúgy, engem zavart, hogy elvárásokat támasztott volna ilyen téren, de csak velem szemben.

Mindenesetre én azóta már az együtt járás idején tisztázom ezeket a dolgokat, hogy semmi sem fog változni házimunka szempontjából, én sem várom el senkitől, hogy eltartson csak mert férfi, tehát tőlem se várja el senki, hogy csak mert nő vagyok, ezért kiszolgáljam.

2016. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Megosztjuk a házimunkát mint ahogy a gyerekek fuvarjat, nevelését is stb. En is dolgozom- felelősségteljes állásba- nem varja el a ferjem, hogy vasaljak, de en szoktam mert o utal ( szárítogep utan tenyleg nem nagyon kell)

O meg minden mas kerti vagy házi munkat megcsinal.


En utálok füvet nyírni, tudok dd nem szeretek, es nalunk tobbet kell azt mint vasalni

2016. ápr. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
Én elvárom, hogy legyen a csaj házias. De nyugi, nem mindenki gondolja így.
2016. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!