Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiak elvárják, hogy...

A mai férfiak elvárják, hogy egy nő vasaljon rájuk?

Figyelt kérdés

Apám szerint ez a nők dolga...

Az összes munkatársának a felesége vasal.-


Szerintem ez elég kőkori gondolkodás...


2016. ápr. 10. 19:49
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%

Hűha! Vita-pita, kukorica, van itt ám veszekedés...

Egymásnak ugrottak a hím hiénák és a női farkasok ebben a kétnem-soviniszta világban, lesz itt nemulass.

2016. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
59%
Férjnél vagyok lassan màr 8 éve,de soha nem vasalok,nem is tudok,de nincsenek is olyan ruhàink amiket vasalni kéne.Van egy-két gyűrődősebb felsőm,azokat leterìtem az àgyra,és kb. egy percig kézzel simìtgatom,ezt a módszert a férjemtől tanultam :)
2016. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
26%

#38

Hát ez így rendben is van. Csak azt nem értem, az miért nem elfogadható, hogy én rendbenlevőnek találom vasalni a férjemre/páromra, és nem szakadok meg két nadrágtól, három pólótól. Érted, szerintem ez annyira piti, ilyenen erősködni.

2016. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
35%
19: De amíg nem jártatok együtt, hogy járt be a munkahelyére...?:)
2016. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

43 senki nem mondta, hogy ez nincs rendben. Amíg neked ez nem teher, addig semmi gond. Akkor van gond, mikor anyuka már éppen csak nem szakad ketté, de még mindig ő a rossz, a lusta, ő van lecseszve, vele kiabálnak, mert egy ezeregyedik dologra már nem volt ideje/ereje, de a kiscsaládnak éppen pont arra van rögtön és azonnal szüksége.

Ha meg valaki mégis azt mondaná, hogy ez gond, az azért van, mert az emberek nagy részének nem az élete legboldogabb pillanata, mikor munkából hazaesve végre valahára nekikezdhet a házimunkának teljesen egyedül. Persze biztos van ilyen, hiszen millióféle ember van, csak ezt nehezebb elképzelni.

2016. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Nalunk is en vasalok, de nem varja el a ferjem, hanem egyszeruen nem tud ugy, ahogy en szeretem. Nagyon haklis vagyok a ruhakra. Az, hogy nem veszek olyan ruhakat amik gyurodnek egyszeruen lustasag. De persze ez felgogas kerdese. Nekem ez a nornalis. Nem tudom hany eves vagy kerdezo, de feltetelezem edesapad se mai gyerek, ezt hozta magaval otthonrol. Ezert kiitni egy kerdest plane ide, ilyen mentalitasu valaszoloknak tok folosleges. Ha kivasal maganak, had vasaljon. A tobbit meg engedd el a fulet mellett.
2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Nem az a kőkori, hogy egy nő vasal a párjára, hanem az, hogy a "nő dolga", akármi van. Az a kőkori, ha egy férfi teljesen képtelen mindenre a nő nélkül, tehát el sem bírja indítani a mosógépet, vagy nem bír megcsinálni magának egy rántottát sem. Főleg a mai világban, ahol ennyi a válás és az egyedülálló. Mit kezd magával valaki, ha semmit sem tud a másik nem feladataiból? Nem kell mesterszinten űzni mindent, de szerintem ma már elengedhetetlen, hogy férfi is el tudjon látni alapszinten egy háztartást és egy nő is be tudjon verni egy szöget, vagy össze tudjon csavarozni egy darabokban vett bútort. Nyilván a nevelésnek is köszönhetően én ügyesebben főzök a barátom meg sokkal ügyesebben rak össze egy polcot, de életképesek lennénk egymás nélkül is. Amúgy főleg én szoktam főzni, vásárolni felváltva megyünk, többnyire ő mosogat, én mosok és együtt takarítunk, de nem számolgatjuk, hogy pontosan 50-50 legyen.
2016. ápr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

"Van egy-két gyűrődősebb felsőm,azokat leterìtem az àgyra,és kb. egy percig kézzel simìtgatom,ezt a módszert a férjemtől tanultam :)"


Ez aranyos:D

2016. ápr. 11. 13:42
 49/54 A kérdező kommentje:

Igen,az a baj,hogy anyukám minden vasárnap szinte egész nap főz,a konyhából ki sem jön,hogy kész legyen minden.


Apám hetente jár haza melóból,ezért neki készíti a cuccokat vissza.

Viszont vasalni nem szokott,magára sem csak ha alkalomszerű dolog van.

2016. ápr. 11. 13:44
 50/54 A kérdező kommentje:

"Nem az a kőkori, hogy egy nő vasal a párjára, hanem az, hogy a "nő dolga", akármi van. Az a kőkori, ha egy férfi teljesen képtelen mindenre a nő nélkül, tehát el sem bírja indítani a mosógépet, vagy nem bír megcsinálni magának egy rántottát sem. Főleg a mai világban, ahol ennyi a válás és az egyedülálló. Mit kezd magával valaki, ha semmit sem tud a másik nem feladataiból?"


van egy ilyen rokonom,a felesége meghalt már több,mint 10 éve,és akkor szembesült vele,hogy hát mennyi mindent csinált helyette is.


Azóta a lány főz rá...

És még mindig egész nap iszik,mert már nyugdíjas...

2016. ápr. 11. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!