Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhasznalja mindenem....

Anyu elhasznalja mindenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya minden parfumom, dezodorom, sprem elhasznalja.

Pl most is..

Vettunk egy 7000Ft-os parfumot 1 hete aminek mar csak a fele van meg mert anyu dezodornak hasznalja.

Utana vettem egy Garnier dezodort magamnak, erre azt meg a ruhajara fujja. De rengeteget fuj es nagyon sokat hasznal.

Utana ha elfogy es akarok venni azt mondja "most nincs penzem ra"

Tehat azert szivok allandoan mert o meg a chemotoxot is magara ontene ha lenne itthon.

Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki..

Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat.

Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol.

Most is azert nincs dezodorom mert anya elfujkalta a ruhajara..

Gyulolom ezt. Szerinted?!?


2016. ápr. 6. 06:04
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
88%
Nincs záros fiókod esetleg? Próbáld meg eldugni, olyan helyre, ahol nem találja...
2016. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
31%
De kikúrt jó, hogy pasasnak születtem...
2016. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy tahó, bunkó válaszolók vannak itt, biztos önálló háztartásuk volt tizenévesen :D

Amúgy az én anyám is ilyen volt, meg most is. Tiniként nem nagyon tudtam mit tenni, most felnőttként, ha hazaugrom, akkor szoktam hazavinni dezodort, meg Dove cuccokat, mert állandóan azokat fogyasztotta el, amiket arra a pár napra vittem oda, mert mondjuk tavaszi vagy téli szünet volt. Parfümöt haza sem merem vinni, mert azt elfújkálja, konkrétan egyik reggel a parfümöm bűzére meg arra ébredtem, hogy 10x fújja be magát. És igen, volt olyan, hogy egy majdnem full üveg 1 hét alatt a fele alá került...

2016. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem volt ilyen anyukám, ezért mindig tátott szájjal olvasom az ilyen sztorikat, meg a fogyatékosokat, akik szerint ez a norma.
2016. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
34%

előző, ki írt itt olyat, hogy ez a norma, ez a normális???? senki sem - csak ez sem normális hogy nem tudja megbeszélni és itt tombol a fél ország unatkozó némbere.

Azért megdöbbentő ez a lincshangulat egy tetves dezodor miatt. Vegyél egyet kérdező, és tedd a táskádba - mondták ezren, de nem, nem mondtad, hogy jó, itt kell egész nap hörögni a nőknek.


Amit/akit nem becsülünk meg, elveszítjük. Ti anyáddal kölcsönösen nem becsülitek meg egymást, ő elveszi a dolgaidat, te meg háta mögött verbálisan alázod, lincshangulatot generálsz.

Meg is lesz hamarosan az eredménye.


Hogy érzed magad, hogy itt a háta mögött ennyi nő alázta, verbálisan szidta anyádat? Jobb lett valami?

2016. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
94%

Ha férfiak szidták volna, mi lenne a különbség? Vagy csak utálkozol?


Második oldalon írja a kérdező:


"Eppen hogy a taskambol veszi ki minden reggel."

2016. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
96%

Én is a golyós dezodort javaslom, mert azt legalább nem tudja elfújkálni a ruhájára. Esetleg vegyél még mellé valami párszáz forintos fújós dezodort csalinak. :D

Nem hiszem, hogy sokra mennél vele, ha megpróbálnád ezt megbeszélni...

2016. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
95%
Az internet nem szült közénk több hülyét, csak megvilágította, milyen sokan vannak...
2016. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
2%

ennyire sötét emberek vannak?

meg ne mondd már egy felnőttnek, hogy mire költheti a saját pénzét, és mikor/hogyan használhatja, amit vett!

mi lenne, ha inkább a tételeidet bújnád? lehet több haszna lenne a jövődre nézve, mint ennek a hisztinek.

2016. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!