Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhasznalja mindenem....

Anyu elhasznalja mindenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya minden parfumom, dezodorom, sprem elhasznalja.

Pl most is..

Vettunk egy 7000Ft-os parfumot 1 hete aminek mar csak a fele van meg mert anyu dezodornak hasznalja.

Utana vettem egy Garnier dezodort magamnak, erre azt meg a ruhajara fujja. De rengeteget fuj es nagyon sokat hasznal.

Utana ha elfogy es akarok venni azt mondja "most nincs penzem ra"

Tehat azert szivok allandoan mert o meg a chemotoxot is magara ontene ha lenne itthon.

Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki..

Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat.

Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol.

Most is azert nincs dezodorom mert anya elfujkalta a ruhajara..

Gyulolom ezt. Szerinted?!?


2016. ápr. 6. 06:04
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
95%

Némelyik ember igen gonosz itt.azért elég gáz, ha egy tiniliánynak 1 hónapból 3hetet feszengenie kell mert nincs izzadásgátlója. Nekem nehogy azt mondja itt valaki, hogy nem érezné kellemetlenül magát izzadság szagúan, ráadásul pont ebben a korban..


Szerintem is a golyós dezodor a megoldást,(nem is annyira drágák) szerezz be egyet és dugd el.anyád meg hagy pancsolja ki amit vásárolt

2016. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
2%
"ha egy tiniliánynak" - nem "tinilány", az 12-16 -ig van, felnőtt nő. 18 éves.
2016. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
92%
tini= tinédzser, tizenéves. A 18 éves is tizenéves.
2016. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
97%

Az azért tênyleg durva, ha nincs dezodorja egy fiatal lànynak. Ezt meg kéne beszélni vele, vegyetek inkább golyósat, vagy stiftet, egyrészt mert gazdaságosabb, másrészt mert azt azért nem osztja meg az ember. De párszáz forintot egyébként biztosan kapsz kajákra meg hasonlókat, ha máshogy nem megy, abból vegyél egy dezodort és tarts a táskába.

A parfüm téma kicsit más kérdés, ha tényleg rosszul álltok anyagilag, és nem tudtok külön-külön venni. Ez esetben osztozni kell rajta, te sem várhatod el anyukádtól, hogy mindenről lemondjon a kedvedért, és ez fordítva is igaz. Azt viszont el kéne magyarázni neki, hogy a parfüm nem dezodornak való, bár nehezen tudom elképzelni, hogy egy felnőtt nő annak használná. Ha pedig nem tudtok megosztozni rajta, akkor olcsóbban kell venni, és akkor lesz mindenkinek. Hétköznapokra én pl natural sprayt vagy edt-t használok, 1-2000 Ft-ért már lehet tisztességesen kapni. A kimért parfümök közül is vannak nagyon finom illatok, annak 30 milije kb. 1000 Ft. Sajnos ha kevés a pénz ezek, akkor a kényelmi címkéjén kell spórolni, ilyen a parfüm is.

2016. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
94%
Tanácsot sajnos nem tudok adni, csak kifejezni megdöbbenésemet amiatt, hogy egyesek ennyire semmibe veszik a gyereket/tinit/fiatal felnőttet, mittudoménkit. Ha én veszek valamit a lányomnak, akkor az az övé (pedig még csak nem is 18 éves, hanem 9), és ha pl. megkívánom a csokiját, akkor megkérdezem tőle, hogy törhetek-e, nem zabálom fel előle.
2016. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
16%
Nyilvánvalóan túloz a kicsike: ha az anyja olyan kényszeresen fújkál magára mindent, akkor nem létezik, hogy a dezodor elfogytával közli, hogy nincs pénz másikra és akkor 3 hétig egyikük sem használ izzadásgátlót... bírom az ilyen mondvacsinált nyűgöket. Elhiszem, hogy elhasznál mindent, de akkor utána holtbiztosan pótolja.
2016. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
92%
Imádom amikor valaki nem a témához szól hozzá,hanem a válaszolókkal kötözködik.19 éves korodig biologiailag tininek számíthatsz.Nyugodtan rá lehet keresni.Csak azért mert valaki törvényesen szavazó korúvá érik, az messze nem azt jelenti,hogy felnött.Azok meg akik itt pampognak, hogy menjen el dolgozni érettségi elött,gondolom a gimnáziumi évek mellett 3 müszakba jártak dolgozni a legközelebbi gyárba.
2016. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
8%

"Tehat azert szivok allandoan mert


o meg a chemotoxot is magara ontene


ha lenne itthon. Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki.. Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat. Szerintetek mit tegyek?? "


Rúgd pofán ezt a dögöt, te cukker tinike.


Remélem végre segítettem.

2016. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim válasza:
59%
Szerencsére kevés ilyen megkeseredett, beteg ember van, mint a 65%-os.
2016. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
57%
Zárd be a szobádat és vele együtt a cuccaidat is.
2016. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!