Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhasznalja mindenem....

Anyu elhasznalja mindenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya minden parfumom, dezodorom, sprem elhasznalja.

Pl most is..

Vettunk egy 7000Ft-os parfumot 1 hete aminek mar csak a fele van meg mert anyu dezodornak hasznalja.

Utana vettem egy Garnier dezodort magamnak, erre azt meg a ruhajara fujja. De rengeteget fuj es nagyon sokat hasznal.

Utana ha elfogy es akarok venni azt mondja "most nincs penzem ra"

Tehat azert szivok allandoan mert o meg a chemotoxot is magara ontene ha lenne itthon.

Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki..

Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat.

Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol.

Most is azert nincs dezodorom mert anya elfujkalta a ruhajara..

Gyulolom ezt. Szerinted?!?


2016. ápr. 6. 06:04
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:

Jaa es amikor rendeltetes szeruen ( izzadsaggatlonak hasznalom ) akkor beszol, hogy ezt ruhara kene fujni.

Mondom te hol elsz?!...

2016. ápr. 6. 06:05
 2/59 A kérdező kommentje:

Pl a garnier dezodoromnak egy het sem kellett es elfogyott..

Masnal egy honapot kibir...

2016. ápr. 6. 06:16
 3/59 anonim ***** válasza:
8%
Tehát az anya elhasznalja azt a parfümöt és dezodort, amit ő vett? 😲😲😲😲
2016. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

De konyorgom...egy het alatt.

Nem csak ezt a reszt kell kiragadnod!!

Hanem hogy pocsekol, pazarol. Utana ha szuksegem lenne ra, akkor azt mondja "nincs penzem" Nem ertem miert nem lehet neki is kulon egy dezodor meg nekem is.. es akkor annyi.

Hozzateszem egy honap mulva erettsegizek..(mielott valaki hozzam vagna hogy dolgozzak..)

2016. ápr. 6. 06:20
 5/59 anonim ***** válasza:
12%
Anyad a saját megkeresett pénzét arra költi el amire akarja és azokat a dolgokat úgy használja, ahogy neki megfelelő. Majd ha dolgozol és lesz jövedelmed, akkor te veszed meg magadnak, amire neked szükséged van és úgy használod, ahogy akarod.
2016. ápr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
81%
Dugd el őket. Légy kreatív. Vagy kérj meg valaki felnőttet, hogy beszélgessen el vele.
2016. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
70%
Vegyel olcsobb izzadasgatlot amut egyedul is ki tudsz fizetni es azt dugd el. Az fontos, ha nincs parfumod az nem akkora baj, mintha dezodorod nem lenne.
2016. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
11%

"Vettunk egy 7000Ft-os parfumot..."

Nem "vettetek", hanem anyád vette! - annyit és oda fúj belőle, amhova és amennyit akar. Örülnöd kell, hogy jut belőle neked is.

Ülj le vele, beszélgessétek át a helyzetet. Persze, nem magas lóról, hogy te, aki mindent jól csinál, kioktatod.

.

Honnan tudod, hogy mit csinál vendéglátója WC-jében?

.

"Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol."

Dolgozz, keress a pacsulira, ha ez megvan vezess külön háztartást.

2016. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Nem ertitek hogy nem tudok dolgozni mivel 1 honap mulva erettsegizek?!?

Tavalyi nyarat vegigdolgoztam, vettem ezt azt, (dezodort is...) de anyu mindenemet kisajatitja. A zoknikat, neha a felsoimet is..szoval a dezodor az csak egy dolog a sok kozul. Es nem kell engem itt letamadni hogy "majd a sajat hazadban". Nem 10 eves vagyok hogy fegyelmezni kelljen. Csuoan alapveto normat varok el. Ha egyszer anyu ezt ugy veszi hogy nekem, akkor ne nyomassa mar az egeszet magara 1 het alatt konyorgom. Aztan en szenvedjek 3 hetig deonelkul...

2016. ápr. 6. 06:41
 10/59 A kérdező kommentje:

Ja egyik valaszolonak uzenem :

Onnan tudon hogy magara keni hogy lattam, elmeselte, es ismerem.

2016. ápr. 6. 06:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!