Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhasznalja mindenem....

Anyu elhasznalja mindenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya minden parfumom, dezodorom, sprem elhasznalja.

Pl most is..

Vettunk egy 7000Ft-os parfumot 1 hete aminek mar csak a fele van meg mert anyu dezodornak hasznalja.

Utana vettem egy Garnier dezodort magamnak, erre azt meg a ruhajara fujja. De rengeteget fuj es nagyon sokat hasznal.

Utana ha elfogy es akarok venni azt mondja "most nincs penzem ra"

Tehat azert szivok allandoan mert o meg a chemotoxot is magara ontene ha lenne itthon.

Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki..

Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat.

Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol.

Most is azert nincs dezodorom mert anya elfujkalta a ruhajara..

Gyulolom ezt. Szerinted?!?


2016. ápr. 6. 06:04
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
94%

Amikor vesztek, vegyetek többet. Próbáld meg akkor rávenni a vásárlásra, amikor egyet fizet, kettőt kap vagy kettőt fizet, hármat kap akció van. Ha ott van neki egy szem előtt a fürdőben, akkor talán nem nyúl a táskádba érte.

A golyós dezodort nem javaslom, anyukám is hasonló, én már külön élek, de amikor nálunk volt látogatóban és kért dezodort és mondtam, hogy fújós nincs, akkor nem értette, miért ne használhatná a golyósat. Neki egyébként azért nincs, mert spórol...

Beszélni nem hinném, hogy tudsz vele. Kitartás, bírd ki ezt a kis időt még. Esetleg szerezz úgy dezodort, hogy ne tudjon róla és tartsd más helyen.

2016. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél egy lakatos dobozt, és abban tartsd a parfümöt, dezodort. És tényleg, ne fújósat kérj, hanem stifteset (megmondhatod neki, hogy azért, mert az hatékonyabb izzadságátló), azt kevésbé tudja pazarolni (én elég nagyvonalúan szoktam használni, mert izzadós vagyok, és így is kitart egy hónapig... szóval ha esetleg össze-vissza elkenegetné, akkor is kitart vmivel kevesebb, mint egy hónapig).
2016. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
94%

Félelmetes milyen válaszolók vannak...!


Ha én veszek vmit a gyerekemnek, akkor az az övé. Kölcsön!! kérhetem tőle, de nem elveszem, ha elhasználom, akkor pedig veszek helyette.


Két dolog:

1.) Vegyél golyóst-stiftest, de azt is el fogja kérni, erre készülj fel.

2.) Ha felnőtt leszel is minden, ami a tiéd, az az övé is lesz.

2016. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk a sógornőm csinálja ezt. Bármit veszek, ő elhasználja, de nem vesz helyette másikat. Neki is van mindene, de eldugja, és használja az én dolgaimat. Ha szóváteszem, letagadja, és a párom lányára fogja. Persze, a gyerek nem sminkel, így nem nyúl a sminklemosómhoz, nem használja a mosógépet, úgyhogy kétlem, hogy a mosószer/öblítő érdekelné, ahogy a testápolóm sem.

Eldugta a hajszárítóját, hogy ne használjam, vettem egy jobbat, erre az enyémet használja.

Feltöltöm a hűtőt, ő kizabálja a legjobb dolgokat, és vesz helyette coop párizsit meg zacskós tejet. A rio mare tonhal meg tornyokban áll a szobájában.

Nagyon idegesítő, hogy a saját pénzemen vásárolt dolgaimat dugdosnom kell, mert elhasználja.

2016. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
94%

Már válaszoltam de még lenne egy Off információm.

Az én anyukám is rengeteget használ a dezodorából. Nem az enyémet használja, ezért nem zavar, de mindig látom hogy fejtetőtől talpig befújja magát, még a füle mögött is és a lábujjai köze is stiftet ken. Én meg a két hónaljamra fújok, esetleg a lapockáim köze egyet ha nagyon izzadásra készülök. Lehetseges, hogy a változó kor hozza magával, hogy ennyire kompenzálni kell az izzadást. Tény, hogy legalább 3 flakont el használ mire én egyet.

2016. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
93%

Akik itt ekézik a kérdezőt, azok olvassanak már addig, hogy "vettem egy Garnier dezodort magamnak". Lehet, hogy zsebpénzből vette, de ez a logika olyan mintha én adnék nektek valamit, mondjuk egy pólót, aztán én hordanám, mert tőlem kaptad, ezért az enyém. Aztán elmennék hozzátok vendégségbe is és magamra kenném minden krémetek kérés nélkül...


Kérdező, ne legyél béna, dugd el. Ha veszel magadnak egy dezodort, akkor anyukád ne lássa, ne tudjon róla, hogy van neked. Csak van olyan hely a szobádban, ahova nem nyúl. Ha nincs olyan hely, akkor a lakatos láda megoldás is egész jó, csak igazi lakat legyen rajta, ne az az emlékkönyves béna izé, amit egy 10 éves is kinyit hullámcsattal. Ha megkérdezi, hogy mit tartasz benne, akkor "elkezdtél naplót írni".

2016. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
96%
65% (#28) Neked meg mi a fsz bajod van? Máshol vezesd le a szánalmas frusztrációdat te szerencsétlen.
2016. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
94%
Tedd olyan helyre a dezodort, parfümöt, ahol nem találja meg, ha kell, akkor a kert végébe dugd el...
2016. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
18%
De akkor lehet hogy ő magának veszi és megengedi hogy egy kicsit te is használd.
2016. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
91%

#22: "Nem tini lány".


De 20 éves koráig az. Ugyanis teenager, vagyis tizenéves.

2016. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!