Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kishugom elhasználja egyes...

Kishugom elhasználja egyes cuccaimat, vagy belehasznál. "Megfenyegettem", betartsam?

Figyelt kérdés
Szóval legutóbb a fújós hidrogénemet láttam, hogy használja.De nem csak kicsit, hanem minden karcolásra egy tonnát tesz. Ill hektolitert. Megfenyegettem, hogyha elhasználja, akkor az ő pénzéből fogok venni újat, vagy ideadja a felét. Nem segített a fenyegetés, elhasználta, de ez nem az első eset hogy elpárolognak ill felszívódnak dolgaim. Beváltsam amit ígértem? Van spórolt pénze, nem szívesen kérném el tőle de nem tudom mi segítene. A szobámban is rendszeresen kutat, van, amit nem zavar ha bánt de van ami privát, pl smink, parfümök..
2012. aug. 6. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút. Ha mindig büntetlenül megússza, akkor miért változtatna a hozzáállásán? Tanulja meg, hogy azokat a dolgokat, amiket ő elhasznál, te sem ingyen kapod.
2012. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Mi az a fújós hidrogén, illetve mire jó?


Inkább tanitsd meg hogyan kell használni, csak kiváncsi és te vagy a példa, téged utánoz. Ha megmutatod neki már nem is fogja annyira érdekelni a dolog.

2012. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
lopd el a pénzét és vásárolj be
2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!