Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu elhasznalja mindenem....

Anyu elhasznalja mindenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya minden parfumom, dezodorom, sprem elhasznalja.

Pl most is..

Vettunk egy 7000Ft-os parfumot 1 hete aminek mar csak a fele van meg mert anyu dezodornak hasznalja.

Utana vettem egy Garnier dezodort magamnak, erre azt meg a ruhajara fujja. De rengeteget fuj es nagyon sokat hasznal.

Utana ha elfogy es akarok venni azt mondja "most nincs penzem ra"

Tehat azert szivok allandoan mert o meg a chemotoxot is magara ontene ha lenne itthon.

Ezt anyu tesoja is tudja.. mindenki..

Pl vendegdegben olyat csinal,hogy elmegy wc-re, ott magara keni az arckremet amit ott talal, es kijon mint aki jol vegezte dolgat.

Szerintetek mit tegyek??

Elegem van ebbol.

Most is azert nincs dezodorom mert anya elfujkalta a ruhajara..

Gyulolom ezt. Szerinted?!?


2016. ápr. 6. 06:04
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
94%

Én anyum is ilyen volt, a páromtól kapott parfümöt is lelkifurdalás nélkül elhasználta.

Sokat nem tudsz ellene tenni.

Kezdj el golyós dezodort használni, azt nem lehet ilyen módon pazarolni. És hordd magaddal a táskádban, onnan csak nem veszi ki minden alkalommal.

2016. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Eppen hogy a taskambol veszi ki minden reggel.

Mindig kimegy a fejembol hogy kikene venni.

2016. ápr. 6. 06:48
 13/59 anonim ***** válasza:
90%
Jaj öcsém :D Hálát adok az égnek hogy nem ilyen nyomorékok között nőttem fel mint a válaszolók :D Mi az hogy jó hogy örüljön ha jut neki? Nem lehet saját tulajdona amíg nem ő dolgozik meg érte? Ennyi erővel akkor már éhezzen is hiszen a kaját az anyja veszi meg, joga van az anyjának a gyerek elöl mindent felzabálni. El tudom képzelni, hogy megveszi az ételt aztán a gyerek örüljön hogy kap mert nem ő dolgozott meg érte. Milyen nevelés ez emberek? És csodálkoztak miért ilyen a fiatalok/gyerekek többsége? Attól még vannak szükségletei hogy GYEREK létére az édesanyja tartja el.
2016. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
85%
Fura anyád van :D Èn is az ő pénzéből veszek mindent mert nyolcadikos vagyok még.De én százszorosan vissza adom neki ezt még😊😊 . Beszéld meg vele hogy vegyetek magazoknak külön. És te meg 7000ftért ne vegyél hogyha kihasználjátok 3nap alatt.
2016. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy elrakhatnád előle? Hogy Neked is legyen. Persze, biztos veszekedés lenne belőle ha kiderül.
2016. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
87%

Aki szerint a kérdező menjen dolgozni és ne rinyáljon, az 6 éves kora óta maga fizet mindent, ugye?

Bizonyára minden fogkrémet, tusfürdőt, szappant, ruhát, stb a saját maga keresetéből vett meg.


Ügyes vagy!

2016. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
94%
Milyen válaszolók vannak.És nem csak ennél a kérdésnél.A gyerek örüljön hogy enni kap és fogja be.Már bocsánat de nem ő kérte hogy megszülessen.Remélem ilyen gondolkodással nem vállaltok gyereket.Normális ember azon fáradozik hogy normális keretek között mindent megadjon a gyerekének.Még a nagykorúsága után is,nemhogy előtte.
2016. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
77%

Olcsóbb termékeket válassz. Így több pénze marad, ha ugyanannyit elhasznál rövid idő alatt.

Azért dezodor nélkül én se lépnék utcára, főleg ilyen melegben...

2016. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
11%
Ledöbbentem, hogy érettségi előtt áll a kérdező! Azt hitem egy 13 éves nyafog itt az anyja ellen. Ha tényleg 18 vagy - beszéld meg anyáddal, ne legyél már retardált barom.
2016. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
20%
Hát vegyél akkor olcsóbbat, ha meg végképp nem megy máshogy, akkor legyen egy alibi a táskádban és te meg kérj a nagyszülőktől és avasd be őket.
2016. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!