Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben változott a házasság...

Mennyiben változott a házasságod a gyerek megszületése után?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2016. márc. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A gyerek össze is tartja és szét is választja a szülőket. Olyan mint a malter a tégla közt. Sok minden szól róla, de ez maga a közös boldogság. A házasságot jobban ápolni kell, mert sok figyelem és idő és energia a gyerekre megy el.
2016. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A mi házasságunk szép lassan tönkrement a gyerek születése után. Pedig mi nem kapkodtuk el, hiszen gyermek születése előtt már együtt éltünk 5 éve. A fiúnk születése után kezdett minden megváltozni. Amikor betöltötte a 6 évét úgy döntöttünk, hogy a gyerekünk érdekeit nézve barátként, közös megegyezéssel válunk el. Nem volt balhé, nem voltak viták csak képtelen voltunk együtt élni már.
2016. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk teljesen kinyírta a romantikát, a spontán együttléteket, sőt úgy magában az együttléteket. 2 éves volt a kicsi, mikorra tönkre ment a kapcsolatunk. Külön mentünk, és így realizáltuk, mit csináltunk rosszul, hol hibáztunk. Kibékültünk egy idő után, azóta sok mindent másképp csinálunk és jobb a kapcsolatunk, és persze imádjuk a gyerkőcünket mindketten, de nagyon nehéz férfi-nő szerepet kiszorítani magunknak, főleg anya-apa vagyunk és családfenntartó páros. Szóval könnyen belefásulunk most is időnként a hétköznapokba.

Klassz gyerekem van és boldog vagyok, hogy megszületett, de soha nem szülnék még egyet mert tudom, hogy akkor végérvényesen elválnánk. Irigylem, akinek stabil marad a kapcsolata több gyerek mellett is, mert van ilyen. Talán nekem nem való gyerek, vagy nem tudom.... :(

2016. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Mi 7 év után vállaltunk babát, most 2 éves múlt, most kezdünk visszarázódni. 1 èves kora körül volt a mélypont, semmi szex kb 4 hónapig, napi szintű veszekedès, kialvatlanság, idegeskedés.

Egyszer aztán fogtam a gyereket, megkértem anyumat aludjon ott, átbeszélgettünk egy éjszakát, kiadtunk minden vélt és valós sérelmet, békülődszexeltünk. Azóta heti egy nap anyukámnál van a fiúnk, havi 1x ott is alszik, mi pedig randizunk. Sétálunk, pancsolunk, biliárdozunk, éttermezünk, kirándulunk,bármit, de szigorúan házon kívül, kizárólag kettesben.

Most minden happy!

Megy ez, ha ketten akarják. De melós ;)

2016. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 év után lett baba.Egyikünknek sem az első kapcsolata sem az első gyereke..Az első 2-3 hónap húzós volt.Hasfájás nemalvás idegeskedés feszkó.De a gyerek 3,5 hónapos koráig csak hétvégente volt otthon munka miatt.Igy aztán hatalmas volt a türelme hozzám is a babához is.Január végén kiköltöztünk hozzá,viszont ekkorra már alszunk éjjel,jók a nappalok.Nincs kire bizni a gyereket de már nem is kellene.Kis buddha lett.Nyugis türelmes gyerek.Mozgékony.Esténként összebújunk a párommal,beszélgetünk.A sex még döcögős mert kifáradunk napközben de van romantika figyelem szerelem.Asszem szerencsénk van:)


Ja,a nagyok már nagykorúak.Én 42 voltam a fiunk születésekor.

2016. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekunk megromlott ahogy megszuletett a baba most 7 honapos jo baba lekopogom de a ferjem megvaltozott nem fekszik le velem es allandoan kritizal pedig egesz nap en vagyok a kicsivel mosok fozok takaritok hianyzik vele a sex de ö nem tekint nönek; szoval megromlott en varok max egy évet ha nem valtozik lépek nem akarom igy leelni az eletem szerelem öleles es csokok nelkul!!!
2016. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!