Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontosabb egy...

Lányok! Nektek fontosabb egy fiú, mint például a barátnőtök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a barátnőd nem egyedül megy bulizni akkor nyugodtan menj el a fiúval mert akkor lényegében mindegy hogy ott vagy-e de ha a barátnőd kifejezetten veled szeretne elmenni akkor inkább menj el vele mert nagyon rosszul fog neki esni hogy már másodszor utasítod vissza. Sok sikert!
2010. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok most olvastam, amit még írtál.

Szerintem mondd a barátnődnek, hogy ne haragudjon szeretnél vele menni, de megbeszéltél már előbb egy talit mára egy sráccal, akiért nagyon oda vagy. Szerintem megérti, lehet, hogy kicsit rosszul esik neki de ha őszintén elmondod nem haragszik meg rád.

Ti barátnők vagytok és lesztek is, de pasi akkor is kell :) És vele nehezebb megértetni, hogy mennél, de nem érsz rá mert azt fogja hinni kamuzol...

Ráadásul ha a srácnak azt mondod a barátnőddel voltál és azért nem tudtál vele találkozni akkor az elég érdekesen jön ki... Én legalábbis tuti megsértődnék kicsit belül, hogy a bartnőd fontosabb neked, mint én pedig vele bármikor találkozhatsz. Utána biztos, hogy nem lenne már olyan, mint azelőtt....


Szerintem beszélj a barátnőddel és találkozz a sráccal.

2010. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Amúgy most beszéltem a fiúval és mivel nincs túl jó idő,mondta,hogy találkozzunk holnap.Bevallom kicsit örültem neki,hogy nem ma találkozunk,mert nagyon elszerettem volna menni a barátnőmmel.Ezt a fiút több,mint egy éve ismerem,úgymond nagyon jó,szinte legjobb fiú barátom,csak az utóbbi időbe eléggé elhanyagoltuk egymást. Én nyáron odavoltam érte,betegesen.Mostanra simán csak barátságot érzek,de ő többet szeretne.Vagyis ha úgy alakulna,akkor összejönnék vele,csak félek,ha egyszer vége lesz,akkor vele együtt a barátságot is elveszetem.

Barátnőmmel beszéltem,ma megyünk bulizni,holnap pedig úgy néz ki találkozok Vele :)

2010. ápr. 4. 18:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Természetes a barátom fontosabb mint a barátok :D Na ez jól kijött. Mivel én mindig komoly kapcsolatokba megyek bele, fontos a jövőm, nem vagyok egy tipikus tini ezért mindigis fontosabb volt. Barát, hobbim+ család, barátok. Ez a sorrend.
2010. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszóval az a gondod, hogy lehet-e különbséget tenni barát és barát között (függetlenül a nemektől)? Lehet, csak nem célszerű. Ügyelj arra, hogy legyél elérhető mindkettejük számára, ne hagyd, hogy valamelyikük "kisajátítson"!
2010. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fiúm, de az összes barátnőmnek van, és teljesen megértem, hogy fontosabb nekik a fiú, mint én.

Majd bolond lesz egy barátnőt pátyolgatni, amikor a saját életét kezdi megalapozni egy potenciális társsal!

Figyelj, szerintem minden lány szívesen cserbenhagyja a barátnőjét, legyen az bármilyen jó is, ha fiú kerül a képbe, és bolond az a lány, amelyik abban reménykedik, az ő barátnője majd másmilyen lesz! Önzés azt követelni egy lánytól, hogy hagyja cserben a fiúját miattam.

Az más kérdés, hogy a fiúnak pedig kell olyan megértőnek lenni, hogy időnként elmehess a barátnődhöz. Egy bizonyos kor felett fészket raksz. Saját életed lesz, a barátnő átsétál a gyerekkori emlékek közé, és örökös második, majd a gyerekek születésével harmadik-negyedik-sokadik helyre szorul.

Ha baj van, természetesen segítenek egymásnak a barátnők, de akkor sem biztos, hogy számíthatsz rá, mert a fiú akkor is fontosabb lesz. Egy buli meg aztán végképp nem olyasmi, ami miatt elvárhatná a barátnőd, hogy lemondj egy randit.

Szerintem nincs jogalapja megsértődni, majd neki is lesz fiúja, és akkor megérti. Akinek nincs fiúja, az kénytelen megbirkódzni a magánnyal, mindent maga megoldani, vagy olyan barátnőket keresni, akinek szintén nincs pasija, mert a fiúval rendelkező barátnőire soha többé nem számíthat. Ez van, az élet rendje.

2010. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!