Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális? Fiúk, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? Fiúk, mi a fontosabb: a haverok, vagy a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Barátommal egy suliba járunk. Ez alapján, -gondolom én-, arany életünk lehetne, hiszen könnyedén találkozhatnánk amikor csak akarunk. Ehhez képest, jó ha naponta fél percre összefutunk, és az is vagy véletlen, vagy én intézem el (ő úgy gondolja, h az is véletlen...). És, mikor végre találkozunk, akkor is pár perc után elmegy, mert tanulnia kell. Ez nem lenne akkora baj, ha mondjuk úgy gondolná, h a suli nem valami romantikus hely, legyünk együtt inkább máshol. De ez sem nagyon jön össze, mivel ő a legtöbb nap egész délután tanul (ezt néha elhiszem, néha nem), nekem pedig szinte minden nap edzésem van. Jön a hétvége, és én már alig várom, hogy végre elfelejthessem a sulit, kicsit kikapcsolódjak, bulizzak, ilyesmi. Ezeket, természetesen, vele együtt képzelem el, hiszen mint írtam, hét közben eléggé elfoglaltak vagyunk. Néha van, hogy ő hív, de én gyakrabban. Ez is kicsit zavar. Sokszor hallom azonban, ugyanazt amit hét közben, hogy tanulnia kell...hát, ezzel ugyebár nem tudok vitatkozni. Így aztán az utóbbi hetekben a péntek estét választottam, és a múltkor be is jött, akkor ráért. Ezen a héten péntekre a haverjaimmal beszéltem meg, hogy elmegyünk bulizni, és én persze rögtön hívtam őt is. Azt mondta, hogy van kedve, csak nem tudja, h ráér -e. Ma azzal fogadott, hogy nem ér rá, mert a haverjaival lesz. Ezen nagyon elszomorodtam, főleg, mivel még egy "bocsi"-t sem tett hozzá, egyáltalán nem láttam rajta, hogy nagyon sajnálná. Arra gondoltam, hogy mivel a múlt pénteket velem töltötte, most úgy gondolja, hogy a haverjain a sor. Ennek ellenére nem esett jól. Szerintetek?

Úgy érzem tehát, hogy én igyekszem mindent megtenni, hogy vele lehessek, viszont nem annyira. Az is furcsa nekem, hogy minden délután, és hétvégén tanul, ezek ellenére még a szünetekben sem ér rá? Én sem vagyok egy rossz tanuló, sőt, eddig minden évben kitűnő voltam, de azért nekem marad időm arra is, hogy kicsit mással foglalkozzak... A kérdésem tehát: szerintetek ez így normális, vagy jól érzem, hogy valami nincs rendben?


2010. okt. 26. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos jól érzed,szerintem.Ha fontos vagy neki, Te megtettél mindent, most ő rajta a sor. Ha pedig nem keres, tudd rá ,hogy te mindig az utolsó helyen fogsz állni a sorrendjében,és érdemelsz Te ettől jobbat is.
2010. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak arra vagyok kíváncsi hogy minek vagy még vele ?
2010. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ti közelről sem vagytok egy pár. és nem is lesztek. Így nincs értelme. Javaslatom: ne erőltesd, amit ő nem akar. Van még más pasi is a világon, aki jobban megbecsül, most kezd már keresni, őt meg hagyd ott. Csak a TE idődet rabolja.
2010. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
abszolut a haverok...
2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!