Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontosabb egy...

Lányok! Nektek fontosabb egy fiú, mint például a barátnőtök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 16:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet értelmetlenül fogalmaztam meg,ezért bocsánat és remélem értitek a kérdést :)

Lány vagyok és 16 éves

2010. ápr. 4. 16:34
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
vannak olyan esetek
2010. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
nem
2010. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen.

Mármint mostani állás szerint,mert nincsenek olyan hűdenagy barátnőim.Ugyhogy igen most fontosabb lenne,ha lenne.:D


Amugy meg, ha van egy tényleg IGAZ barátnőm, akkor megtalálnám az aranyközéputat.

2010. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Barátnőm elég gyakran nélkülöz engem, amikor van pasija, de én igyekszem mind a kettővel ugyanannyi időt tölteni, vagy ha másképp nem tudom megoldani, akkor közös program, hármasban. Ezeken a programokon egyértelműen nem lógok annyira a pasi szájában és karjában, figyelek arra, hogy egyik se érezze magát felesleges harmadiknak. Amikor viszont a barátnőm, a pasija és én csinálunk közös programot, akkor én mindig érezhetem, hogy csak a gyertyatartó vagyok.

Így amikor éppen úgy jön ki a lépés, hogy mind a kettőnknek egyszerre van barátja, akkor alig találkozunk. Néha msnen beszélünk, vagy hetente-két hetente egyszer összefutunk.

2010. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
akárki akármit mond, mindenki a szerelmét választja, nem pedig a barátot... sajnos néha rossz döntés, de ez van.
2010. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nemtudok dönteni,mert vagy egy nagyon jó barátnőm,akivel megértjük egymást,tök jól elvagyunk,meg minden. Ma hívott bulizni,de közbe megígértem egy fiúnak,akit már fél éve nem láttam,hogy ma talizunk.Barátnőm az utolsó pillanatba szólt és szívem szerint elmennék vele,mert nagyon sokat jelent nekem,de már nem mondthatom vissza a találkozót a fiúval.Amúgy ez már a második buli 2nap alatt,amire nem tudtam vele elmenni és félek,hogy rosszul esik neki,talán azt hiszi nincs kedvem vele lenni. Olyan hülye helyzet ez :S
2010. ápr. 4. 17:09
 9/16 anonim ***** válasza:
attól függ milyen fiú és milyen a barátnő.
2010. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de nincsenek barátnőim mert nem tudok velük semmiről sem beszélni illetve valamiért meg tudnának engem fojtani a csajok. Így nálam kicsit más a helyzet :)


Nekem a haverok/barátok a legfontosabbak!!! Velük évek óta ismerjük egymást.


Ha bejön egy pasi a képbe, természetes, hogy eleinte sok időt töltök vele, hiszen még nem ismerem ezért meg akarom ismerni, illetve ha nagyon bejön, akkor azt hiszem nem kell részleteznem miért vagyok sokat vele :)))


Ezt szerencsére a haverjaim megértik, ez náluk is így van.


De egyébként mindig a barátok az elsők, addig amíg a pasimmal... nem tudom hogy írjam neked, mert ahogy olvastam 16 éves vagy így ez téged nyilván még nem érint. :)

Szóval amíg nincs komolyabb kötődés köztünk, csak testi kapcsolat addig a barátok az elsők.

Amikor úgy érzem az a pasi valamiért más és akár hosszútávon is el tudom vele képzelni magam akkor onnantól próbálok vele lenni többet és építgetni a kapcsolatunkat. Ilyenkor egyenrangúvá válik a barátokkal.


Nálam olyan nincs, hogy a pasim fontosabb a barátoknál, mert a kikapcsolódás mindig kell és a pasimmal nem tudok "úgy" kikapcsolódni és szórakozni mint a haverokkal. Akkor nem kell törődnöm semmivel és azt csinálhatok, amit akarok. (Nem megcsalásra gondolok csak szórakozásra, baromságokra!) :)


De ha személyesen érint téged a dolog azt tudom mondani kedves kérdező, hogy ilyen korban a lányok kicsit megbolondulnak, ha tetszik nekik egy fiú és hanyagolják a barátnőiket. És ők észre sem veszik, szóval ne várd, hogy majd bocsánatot fog ezért kérni tőled.

Próbáld meg elfoglalni magad addig valamivel, találj egy új hobbit vagy valami.

2010. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!