Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Otthon már lassan...

Mit tegyek? Otthon már lassan kibírhatatlan lesz.

Figyelt kérdés
Bátyám tavaly óta együtt van egy tőle jóval idősebb nővel.Eleinte a nő kedves volt,majd később szépen elkezdett egyre többet parancsolgatni nálunk,mert van úgy,hogy napokig itt van.Belebeszél mindenbe,pl.főzésbe,otthon a saját gyerekével nem törődik.Felettem meg anyáskodni akar,megjegyzést tesz a frizurámra,egyébre,meg kisgyerekként kezel,meg azt akarja legyek jóban a kissé zűrös lányával,de én azt a csajt ki nem állhatom a zűrös dolgai miatt.Bátyám felett is uralkodni akar ez a nő,bátyám már depressziós is néha,állandóan kiabál mindenen pár hónapja,még olyan dolgokon is felhúzza magát amin nem kéne.
2010. ápr. 4. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat én megmondanám neki a 2x2-t

És a bátyádnak is. Más házában jó hogy nem kezd el dirigálni. Szerintem nem ő sz.rta a spanyol viaszt, úgyhogy megmondanám, hogy vegyen vissza...

a bátyádnak megmondanám, hogy az ő életét úgy b.ssza el ahogy elakarja, de az én életembe nehogy már beledumáljon a "kedvese"...

szépen beszélj a bátyáddal, kérdezd meg, hogy miért jó neki ez a kapcsolat? Vagy jó e neki egyáltalán?:-O

2010. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülők merre? Ha már nem velük éltek, a kecó kinek a nevén van? Kéne pár részletet tudni.
2010. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a bátyádnak,hogy az ő életébe a "drágája" úgy szól bele ahogy akar,de a Te életedet ne akarja irányitani.És,ha a bátyád már depis is akkor mért nem szakit azzal a nővel?Ne engedj neki irányitani,mert akkor még jobban rád fogszálni.És a bajkeverő gyerekével sem kell jóban lenned.Még bele vinne valami ostobaságba.A családból ez még csak neked tűnt fel,hogy ilyen a nő?Más is szóvá tette már a nő viselkedését?
2010. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyum és nevelőapám sem bírják már idegekkel,bátyám elvárja,hogy én beszélgessek a nőjével.amikor itt van,anyu már meg akarja a nőnek mondani a magáét
2010. ápr. 4. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A "nő" beteg.
2010. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra és szólj vissza neki,ha legközelebb megjegyzést tesz,valamint beszélj a szüleiddel,hogy ők is lépjenek-ha az ilyen emberre ráhagyják,akkor egyenlőnek érzi azzal,hogy fel van jogosítva a dirigálásra-ezért kell leállítani.Amúgy meg gondolom nem bátyádé a ház,ha ő meg eltűri ezt a nőt,akkor költözzön el vele külön helyre és tűrje ott tovább,mert ti nem vagytok kötelesek.
2010. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Hasonló problémája volt már valakinek.Nézd át,hátha találsz jó ötletet.

2010. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy ilyen,,nőt" elküldtem az édes anyukájába,miután az értelmes beszéd nem hatott.Ugyanilyen volt,csak ott ő lakott otthon,és nem volt kölyke (mert még egy kapcsolathoz is balf@sz).Tudod,nem igazán érdekelt.Bánj vele az érdemei szerint.A bátyád meg ott rontja el az életét,ahol akarja,nem a Te dolgod.Ha nem fogja már jól érzeni magát a kapcsolatban,akkor majd kilép belőle.Az ő élete,ő döntése.
2010. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apud,anyud és te beszélgessetek el a tesóddal,hogy nevelje meg a nőjét vagy mehetnek máshová.Ha a tesód sem tud változtatni a,akkor beszélgessetek el a kis hölggyel,hogy mégis mit képzel magáról!
2010. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak annak parancsolgathatnak, aki hagyja. Szerintem.
2010. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!