Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire bíztok meg feleség...

Ti mennyire bíztok meg feleségeitekben ill férjeitekben?

Figyelt kérdés
bizalo,család

2016. márc. 23. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én teljesen megbízom benne, mert nem adott rá okot, hogy ne tegyem ezt :). Csinálunk mindketten olyan dolgokat, amik ilyen überparanoiás-féltékeny embereknek gyanús lenne, de bízunk egymásban. Most még nem élünk együtt, és eléggé más az időbeosztásunk. Ő délután szabad általában hétköznap, én este. Így én megyek néha egyedül moziba-színházba, meg tegnap este épp volt egy félhivatalos munkahelyi sörözés, ahol egy idő után én maradtam egyedül nőnemű 5 pasas mellett, akiknek egy része el is kísért az éjszakai buszig... ő meg délután csinálhat bármit, mert ugye nem tudom leellenőrizni, van, hogy vidékre jár le családfát kutatni stb. Mindkettőnk viselkedése gyanús lehetne másnak, de mi hiszünk-bízunk egymásban. Mert eleget bizonyítottunk már.
2016. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11. vagyok: amúgy együtt gépezünk hétvégénként, van, hgy egy gépet használunk... néha együtt olvassuk el a maileket stb. De olyan nem volt, hogy direkt megnyitottuk volna egymásét, ha látom, hogy vmi ismerőse írt, akkor szólok, neki, hogy "írt az XY". Egymás telefonjába nem nézegetünk bele, ő nem szokta az én facebookomat nézni (neki nincsen). Én tudom az ő jelszavát a mailjéhez, mert egyszer az én telefonomról lépett be a mailjébe, és elmondta nekem.
2016. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 ev utan is teljesen megbízom benne, sosem voltam féltékeny típus ( o sem) es nem is adtunk okot féltékenység re...
2016. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom mindketten megbízunk egymásban. Nem mondom, hogy soha nem fordult elő az 5 év alatt, hogy akár titokban akár félig titokban belekukkantottunk volna a másik telefonjába, vagy éppen facebookjába, de alapvetően nincsen bizalmatlanság közöttünk.

Én úgy vagyok vele, hogy maximálisan megbízom a férjemben, de nem vagyok az a naív típus, aki azt gondolná, hogy az én férjem biztosan sosem néz meg más nőt,valamint ha egyértelmű jelek lennének arra, hogy megcsal akkor nem dugnám homokba a fejem, hogy "áh, ő sosem lenne rá képes..meg nem olyan."

Szerintem fordítva is igaz, hogy Ő is megbízik bennem, persze azért megkérdezzük a másikat, hogy hova megy, kivel, ha éppen külön megyünk valahova, de nem gondolom azt, hogy hazudik. :)

2016. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!