Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire bíztok meg feleség...

Ti mennyire bíztok meg feleségeitekben ill férjeitekben?

Figyelt kérdés
bizalo,család

2016. márc. 23. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben megbízok a nejembe és a barátnőmbe is.
2016. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Én maximálisan.

Akkor már gond van ha ez a kérdés felmerül.

Bárhol a lakásban hagyhatom a telefonom, a bankszámla kivonatom, vagy bármit.


1. Én nem leselkedek a párom után. Ha van valaki új, akkor én nem tartom vissza, mert a szeretetet/szerelmet nem lehet kierőszakolni.


2. Ha ő kutakodna utánam, akkor semmi olyat nem találna ami gyanús lehetne.

2016. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Bíznom kell benne, ha vele akarok élni, és azt normálisan szeretném. Nem is adott okot a bizalmatlanságra.

Elmegyünk néha egymás nélkül szórakozni, pl. kollégákkal, és nem gyanakodom, soha nem jutott eszembe ellenőrizni, belenézni a telefonjába, levelezésébe stb. Ha telefonál, nem füleskedem, sokszor inkább addig leviszem a szemetet vagy bemegyek a gyerekhez beszélgetni.

Viszont soha nem tenném tűzbe érte a kezem, sem senki másért. Még magamért sem, pedig sosem csaltam meg senkit. Sosem mondanám, hogy tuti nem csalna meg soha stb. Ő is emberből van, esendő, alakulhat úgy stb. Túllépni rajta nem lennék képes, tudomásul venném hogy ennyi dolgunk volt egymással, és lezárnám vele. Akárhogy is fájna.

Egyéb téren, bízom benne, hogy ha vele van a gyerekünk, figyel rá. Bízom benne, hogy nem akarna rosszat nekünk, és ezt minden döntésében szem előtt tartja, mint pl. munka stb.

2016. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbízom benne, nem nézek bele a levelezésébe, telefonjába, ő sem az enyémbe, bármit otthagyok előtte nyugodtan. Nem ellenőrizgetem, ő sem szokott engem.
2016. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban bízok benne, mint magamban.
2016. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én abszolút megbízom a férjeimben.
2016. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan.

Mondom ezt 30 évnyi kapcsolat és 28 évnyi házasság után.

2016. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Megbízom a feleségemben, de azért mindig kéznél van a balta.
2016. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyes szám kell, mert egynejűség, egyférjűség van. Sajna ilyen a magyar nyelv, nincs elég verzió, akár mindenkinek egy-egy férje van, akár mindenkinek ugyanaz, "férjetek" a helyes. Nem nyelvtannáciskodni akarok, csak ez egy nehéz szabály, amit kicsit furcsának lehet érezni, de ha egyszer így helyes a magyar nyelvben.


Nem vagyok házasságpárti, de a páromban tökéletesen megbízom. Jobban, mint magamban, ő jobb ember :D Szinte senkiben nem bíznék meg, de benne lehet. Amúgy elég jó az emberismeretem, ifjan még nem volt az, de belejöttem.

2016. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ami a szerelmi életet illeti teljes mértékben


de ami a pénzügyeket - na abban már nem

tragikusan nem tud bánni a pénzzel folyamatos rossz döntések és tsa...

2016. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!