Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál otthon meztelen lenni?

Szoktál otthon meztelen lenni?

Figyelt kérdés

Én egész nap meztelen vagyok itthon, ha jön valaki felveszek egy bugyit meg egy melltartót.

Főleg korombeliek válaszait várom, ha volt ebből valami kínos szitu azt is leírhatjátok... Nemet és kort is írjatok légyszi! Kíváncsi vagyok hogy mások hogyan viszonyulnak ehhez?

17/L


2010. ápr. 3. 17:54
1 2 3
 21/30 Phoney ***** válasza:
86%
Mások előtt nem járok meztelenül...de ha valaki saját maga előtt is szégyellős, az már egyfajta... diszharmónia:F
2010. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nálunk se mászkál senki se meztelenül. De mikor nagyon melegem van előfordul, hogy bugyiban és melltartóban vagyok, de általában bugyi és trikó van rajtam, meg így is alszok. Nyáron a hatalmas hőségben előfordult már, hogy csak egy bugyiba aludtam, de nem sokszor.
2010. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%

Micsoda el sem tudnám képzelni, én még nyáron 40 fokos melegben is egésznap öltönyben vagyok itthon, mint a Berényi Bandi a Barátok köztben.

Azért adjon magára az ember, még ha nincs is szemelött.

2010. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Afrikában laksz, vagy mi?

Nálunk sosincs olyan meleg, még nyáron se, pedig Magyarországon lakom.

2010. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
én nagyon szégyenlős vagyok úgyhogy csak ha fürdök. mindig van rajtam fehérnemű, póló, nadrág, zokni stb.. max nyáron rövidgatya, rövidujjú póló de sose szánnám rá magam hogy pucéran császkáljak pláne hogy néha az elmebeteg szomszéd felmászík a tetőre és az arrafele néző szobánk csupa ablak
2010. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha beköszönt a jó idő én is sokat vagyok otthon meztelenül, ez nálunk nem probléma. Az elég gáz szerintem ha valaki még a családja előtt is szégyenli a testét.
2010. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
énis általában egésznap meztelen,ha egyedül vagyok itthon, vagy ha barátnőimmel :) ebben semmirossznincs:)
2010. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Szoktam otthon meztelen lenni. Nem is keveset.

16/F

2010. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Rozsda~RUST válasza:

Én szeretek boxereresen , egy szál hímnemiszer azért eléggé hiányos lenne , mert hatan vagyunk a családban és még néha így is lebasznak. Szivesen élnék veled ;D

14\f

2015. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én sose szoktam de miért baj ez másoknak ha egyedül van otthon vagy akármi?
2023. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!