Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál otthon meztelen lenni?

Szoktál otthon meztelen lenni?

Figyelt kérdés

Én egész nap meztelen vagyok itthon, ha jön valaki felveszek egy bugyit meg egy melltartót.

Főleg korombeliek válaszait várom, ha volt ebből valami kínos szitu azt is leírhatjátok... Nemet és kort is írjatok légyszi! Kíváncsi vagyok hogy mások hogyan viszonyulnak ehhez?

17/L


2010. ápr. 3. 17:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Aztkéne még... soha!


20L

2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szoktam!
2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Én csak fürdés után szoktam.

Meg nyáron hülye szokásom volt, hogy csak fehérnemű vagy bikini volt rajtam egész nap.


míg nem volt az emelet megcsinálva, addig a fürdő mellett volt a szobám, és ott volt az ebédlő is. És hát tudni kell, hogy elég sokan járkálnak hozzánk (apának sok haverja van). És egyszer jöttem ki fürdőből, egy szál törölköző volt rajtam. Köszöntem, majd figyeltem, nehogy elessek a kövön.. De megtörtént.. Óriásit estem.. Annyira gáz volt :D Még a törölköző is leesett rólam...


15/L

2010. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 maundrel ***** válasza:
hajó idő van én aludni szoktam meztelenül. de ha hideg van mindig jól felöltözök, nem akarom pazarolni a fűtést :):P
2010. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

ezt hoy értes? a család otthon van, és Te ott szambázol meztelen?


én nem szoktam, de mi sokan vagyunk, ritkán vagyok egyedül,de akkor sem dobálom le a rongyot, nyáron legfeljebb fürdőruci nagy melegben. de szerintem egy bizonyos kor után nem is a legszebb látvány egy meztelen ember!!!!

2010. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Olykor, ha jól esik. Szeretem.

Egyedűl élek, szóval nem gond.


Viszont gyakran csupán egy fehérnemű van rajtam.


23/F

2010. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Miért gond az ha a család otthon van? Ők a család és nem idegenek.
2010. ápr. 3. 18:20
 8/30 A kérdező kommentje:
18:11-es nek szólt.
2010. ápr. 3. 18:21
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

Te beteg vagy hogy a családod elött pucérkodsz...

Nem vagy 2-3 éves...

2010. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
10%
Előttem szólóval egyet értek, nem való dolognak tartom, még ha családtag sem, hogy pl-ul a férjem szőrős f..al, a 14 éves serdülő lányom előtt kószáljon. jó nem ugrik a kád alá ha véletlen arra megy, de az mégis más.
2010. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!