Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál otthon meztelen lenni?

Szoktál otthon meztelen lenni?

Figyelt kérdés

Én egész nap meztelen vagyok itthon, ha jön valaki felveszek egy bugyit meg egy melltartót.

Főleg korombeliek válaszait várom, ha volt ebből valami kínos szitu azt is leírhatjátok... Nemet és kort is írjatok légyszi! Kíváncsi vagyok hogy mások hogyan viszonyulnak ehhez?

17/L


2010. ápr. 3. 17:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg. Nálunk nincs belőle gond ha valaki pucér.
2010. ápr. 3. 18:27
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolok a családomra. Ha meztelenül mászkálnék, akkor valószínűleg megvakulnának, annyira csúnya vagyok. :D
2010. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
én igen és nagyon szereti a párom.
2010. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
én meztelenül sose, max néha fehérneműben mikor nagyon melegem van, vagy nyáron bikiniben, ha egyedül lennék, akkor se lennék meztelenül, kínosan érezném magam, és sose tudni mikor csenget valaki :D de ha te így szereted, akkor egészségedre ;)
2010. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ja és 16/L vagyok
2010. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Általában bugyi és egy ujjatlan felső van rajtam, ha jön valaki, akkor veszek fel nadrágot. Teljesen meztelenül sosem mászkálok, maximum amikor kijövök a fürdőszobából, de akkor is törölközőben:)

16/L

2010. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem szoktam. Azt hiszem, eléggé prűd vagyok, pedig próbáltak arra nevelni, hogy el tudjam engedni magam rokoni társaságban. Hát, nem jött össze a dolog :) Még rövidnadrágot is ritkán veszek fel, nemhogy meztelenül rohangáljak. Amikor egyszer zuhanyoztam, elfelejtettem magammal a fürdőbe törölközőt vinni, és meztelenül kellett kijönnöm, de akkor nem volt itthon senki és "zavartalanul" átszáguldottam egyik szobából a másikba.

Magyarul: ruha nélkül még magamban is szégyenlős vagyok. Ha törölköző van rajtam, akkor is csak azelőtt mutatkozom, akivel már fürödtem együtt. Vicces :D

Egyébként lehet, hogy ez amiatt van, hogy kiskoromban - amikor már igenis tudatában voltam annak, hogy lány vagyok, meg hogy vannak fiúk, és hogy hogyan lesz a kisbaba - sosem engedték nyáron, hogy felvegyem a pólómat, merthogy felesleges, meg meg fogok sülni, meg hasonlók, és közben még képesek voltak fényképeket is csinálni, ami miatt sírtam, de nem értették meg, mi a bajom.

Mai napig utálom, ha fényképeznek...

A nővérem sokkal nyitottabb mindenre, ő simán császkálna ruha nélkül a házban, csak tudja, hogy engem még az is zavarna, szóval a kedvemért egy bugyi és egy melltartó mindig van rajta :D

15/l

2010. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

Kizárt dolog,hogy meztelenül járkáljak a lakásba,még ha egyedül vagyok akkor sem.Max. tanga+melltartó vagy bikini a nyári hőségben.Alapból szégyenlős vagyok,szóval a meztelenkedés....Utoljára picikoromban járkáltam meztelenül itthon,de többet se!

15/L

2010. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
nálunk mindenki szokott. nem vagyunk szégyenlősek. 21/L
2010. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%

nálunk csak fater, de nagyon rühellem, amikor gatya nélkül flangál. rá is szoktam szólni :/

én meg max fürdő ruhában, mert nem szeretem magam rázni mások előtt. fürdő az más. négyn vagyunk, egy fürdő, óhatatlan, hogy valaki rám ne nyisson, de azt se szeretem. alig várom, hogy lakásom legyen, öt évig senkivel se fogom megosztani XD

21/L

2010. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!