Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én kedvesem dolgozik...

Csak az én kedvesem dolgozik Húsvét hétfőn?

Figyelt kérdés

Szakmája szerint asztalos, de már csak hobbiból csinálja, hiszen a főállásával elég jól keres. Felkérték egy kocsma bútorainak (boxoknak) az elkészítésére, illetve a régi helyett kell újat csinálni. Persze a kocsma csak húsvét hétfőn zár be pár órára, így a kedvesemnek akkor kell megcsinálnia. Idegesít, mert az elmúlt egy évben kb 5 szabad hétvégéje volt.. akkor is vagy pihent vagy a munkatársával bográcsoztak (nélkülem) vagy elment sörözni. Nem sajnálom tőle ezeket a perceket, de naponta kb 1 órát találkozunk, azután fekszik és alszik. Kértem, hogy legalább a hétvégéket töltsük együtt, ha mást nem, minden 2. hétvégén csináljunk valamit közösen (séta, filmnézés). Nem, ő sohasem ér rá. A főnöke egy bunkó, ott használja ki ahol lehet. Tavaly az egész nyarat végigdolgozta, arra nem volt lehetőségünk, hogy egy szombat vagy vasárnap délután elmentünk csak 1-2 órára strandra. Amúgy is mélyponton van a kapcsolatunk, mert én barátokkal barátnőkkel megyek ide-oda (mégsem ülhetek itthon egész életemben mert van egy kapcsolatom), ő pedig féltékenykedik. Nem tehetek róla, hogy 20 éves fejjel nem tudok itthon ülni, egyszerűen megbolondulok hogy 30 napból 30-at a 4 fal között töltsek.

Mérges vagyok, mert nincs rászorulva erre a 25 vagy 30 ezerre (250 E fölött keres egy hónapban, és ennek nagy részét félreteszi, sok költsége nincs hisz a szüleivel él..), és nem vagyok fontos neki annyira, hogy ezt az egy napot velem töltse. Hétfőtől péntekig a munkahelyén dolgozik, hétvégenként meg asztalos. Ha megkérem, hogy néha 1-1 munkát ne vállaljon el, leüvölti a fejem. Legalább 2-2,5 hónapja nem volt normális szeretkezés, mindig csak ilyen 5-6 perces, hogy neki jó legyen, utána alszik.

Elnézést, hogy hosszú lett, csak szomorú és dühös is vagyok, és jól esett, hogy kiírhattam magamból. 20L


2010. ápr. 3. 13:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

fussss. minél messzebre!! most vagy a legszebb korban-Komolyan,simán lennék még egyszer 20éves(rengeteg buli+pasi..)az még TALÁN érthető,h melózik mert gyűjt, de,h nem kapsz tőle soha még egy szelet csokit sem,hát az már gáz! DOBD KI!!!!!

Sok boldogságot,egy független, gondtalanabb élethez,amit szórakozással töltesz a barátnőiddel!(ennek van most itt az ideje)

32/N

2010. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgozom húsvétkor.. este hattól éjfélig, de majdnem reggel 6tól éjfélig lett belőle...

Sajnálom, h így alakultak nálad a dolgok, de talán a legjobb lenne, ha beszélnél vele ezekről, hogy mennyire rosszul esik, és te csak vele szeretnél lenni... ha nem képes kompromisszumra (ami mindkettőtök javát szolgálja), akkor lehet jobb lenne mást keresni... Ha most 20 évesen nem adja meg a kedvesed ami alap, mi lesz később? Pláne ha nem képes miattad munkát halasztani..

Az én Életem kiíratta magát betegszabadságra, amikor egyetemen szünetem volt, csak azért, hogy együttlehessünk... szóval mérlegelj! Sok sikert drága, szurkolok neked!!!

2010. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Mármint hogy te vagy 20 éves, úgy értettem...


Még egy dolog: ha ilyen jól keres, mi szüksége arra a pénzre? Rád legalább költ valamennyit? Kapsz tőle ajándékokat? Kiváncsi vagyok mire kell neki ennyire..

2010. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Itt nem a Husvet hetfovel van a gond. O nem akar szabad idot maganak, Nektek. Hogy mi az oka nem tudom. Ne haragudj, de nem illetek ossze. Ot nem ertem, nem lehet allandoan dolgozni, elvezni kell az eletet, akar csak egy setaval, mozival, hisz nem tudod meddig tart, akar a Te eleted es akar a parode. Utolag meg sirhat az ember, hogy barcsak tobbet lettem volna vele. Rad visszaterve meg fiatal vagy, probalkozhatsz meg mellette, de en keresnek inkabb egy olyan valakit, akinek fontos vagy, es persze akivel te is boldog vagy, mert igy Te nem vagy boldog. Minek vagy meg vele egyaltalan? Csak egy jo tanacs, babat ne vallalj ebbe a kapcsolatba (amig veglegesen meg nem valtozik a hozzaallasa), mert egy gyerekenek anyara es apara is szuksege van!
2010. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Na ez a tipiknői gondolkodás.

Eddig is tisztába voltam vele hogy a nők inkább a gazdag pasikat részesítik előnyben.Sőt azzal is tisztába voltam hogy az aki a munkájából él jól az annyira nem jó parti mert ugye ő dolgozik és a napi 24ből nem tudja 24ben rám költeni a pénzét.És itt jött is az uccsó válasz:Olyan pasit kell keresni akinek a szülei gazdagok a gyerek nem dolgozik mert annyi tehetsége sincs semmihez h cipőfűzőjét bekösse....de mégis ő az álompasi mert ő annyit van veletek amennyit csak akar és még apuci pénzét is rátok költi.

Már elnézést de sok nő mennyire alattomos aljas számító dög.

2010. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te vagy nem tudsz olvasni, vagy rendkivül keserű ember vagy!

Nézd meg, mi a kérdés, és mik a válaszok... Hogy jön a te okoskodásod ide?

2010. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 20:38 te nem vagy normális!
2010. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerencsére, 11re hazaért a párom. Illetve ide hozzánk. (Persze már fél6kor felkelt és elment).


Nem költ rám sokat, max a benzint amit elautózik a szülei lakásától idáig. Én megleptem húsvétra, ő nem vett nekem semmit. Mindegy, nem is érdekel.


Eddig sem kértem, hogy vegyen meg nekem mindent amit csak meglátok. Jobban örülnék, ha hétvégenként együtt lennénk, és közösen csinálnánk valamit.

Nem kérek, hogy vegyen ékszert, mert nem szeretem őket. Nem várom el, hogy moziba menjünk, itthon is tudnánk kettesben filmet nézni. Nem kérem, hogy vigyen el drága éttermekbe, válogatós vagyok, rántott csirkemellet ő is tud nekem csinálni.

Van a közelben erdő, arborétum, a városban egy csomó kirakat. Menjünk, sétáljunk, nézelődjünk, piknikezzünk a friss levegőn. Szerintem ez nem kerül semmibe. És én ezt kérem, nem azt hogy a legdrágább ruhaboltban vegyen nekem 15 ezerért egy felsőt vagy egy nadrágot.

2010. ápr. 6. 17:36
 39/39 anonim ***** válasza:

Szia

Hogy alakult azóta a dolog?

2010. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!