Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én kedvesem dolgozik...

Csak az én kedvesem dolgozik Húsvét hétfőn?

Figyelt kérdés

Szakmája szerint asztalos, de már csak hobbiból csinálja, hiszen a főállásával elég jól keres. Felkérték egy kocsma bútorainak (boxoknak) az elkészítésére, illetve a régi helyett kell újat csinálni. Persze a kocsma csak húsvét hétfőn zár be pár órára, így a kedvesemnek akkor kell megcsinálnia. Idegesít, mert az elmúlt egy évben kb 5 szabad hétvégéje volt.. akkor is vagy pihent vagy a munkatársával bográcsoztak (nélkülem) vagy elment sörözni. Nem sajnálom tőle ezeket a perceket, de naponta kb 1 órát találkozunk, azután fekszik és alszik. Kértem, hogy legalább a hétvégéket töltsük együtt, ha mást nem, minden 2. hétvégén csináljunk valamit közösen (séta, filmnézés). Nem, ő sohasem ér rá. A főnöke egy bunkó, ott használja ki ahol lehet. Tavaly az egész nyarat végigdolgozta, arra nem volt lehetőségünk, hogy egy szombat vagy vasárnap délután elmentünk csak 1-2 órára strandra. Amúgy is mélyponton van a kapcsolatunk, mert én barátokkal barátnőkkel megyek ide-oda (mégsem ülhetek itthon egész életemben mert van egy kapcsolatom), ő pedig féltékenykedik. Nem tehetek róla, hogy 20 éves fejjel nem tudok itthon ülni, egyszerűen megbolondulok hogy 30 napból 30-at a 4 fal között töltsek.

Mérges vagyok, mert nincs rászorulva erre a 25 vagy 30 ezerre (250 E fölött keres egy hónapban, és ennek nagy részét félreteszi, sok költsége nincs hisz a szüleivel él..), és nem vagyok fontos neki annyira, hogy ezt az egy napot velem töltse. Hétfőtől péntekig a munkahelyén dolgozik, hétvégenként meg asztalos. Ha megkérem, hogy néha 1-1 munkát ne vállaljon el, leüvölti a fejem. Legalább 2-2,5 hónapja nem volt normális szeretkezés, mindig csak ilyen 5-6 perces, hogy neki jó legyen, utána alszik.

Elnézést, hogy hosszú lett, csak szomorú és dühös is vagyok, és jól esett, hogy kiírhattam magamból. 20L


2010. ápr. 3. 13:20
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Hát heti 2-3x jár tanárhoz, a többi napon meg asztalos munkát csinál, ami sürgős... Persze minden fontosabb és sürgősebb mint én. (Persze azt már meg sem említem, hogy ezekből a plusz pénzekből 5 ft-t nem költ rám. De nem is érdekel. Már hozzászoktam, hogy a legtávolibb ismerőstől is kapok valamit pl. névnapra vagy nőnapkor..tőle meg semmit.)
2010. ápr. 3. 13:56
 22/39 A kérdező kommentje:
Talán egy év után nem önzőség ha havonta szeretnék csak 1 icipici csokoládét. Nem baj, az én lelkiismeretem tiszta, én gyakran veszek neki valamit, amit szeret.
2010. ápr. 3. 13:58
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz egy ügy... Azt hiszem, arról kellene beszélned vele (ha nem is ilyen nyíltan), hogy lassanként màr csak arra érzed magad mellette jónak, hogy időnként lefeküdjetek! És ennek kapcsán megmondhatnád neki, hogy ez az 5-6 perc neked nem elég. A férfiak nagyon "kényesek" arra, hogy ki tudják elégíteni a barátnőjüket. Ha a férfibüszkeségét ingatod meg, talán el fog gondolkodni... Persze vigyázz, hogy milyen formában adod ezt elő!

Ha már ez sem érdekli, akkor te csak addig kellesz neki, amíg összegyűjti a kívánt összeget, vesz egy lakàst, ahova már mással szándékszik beköltözni. De ha te nem làtod ilyen siralmasnak a kapcsolatotokat, keress egy másik kényes pontot, ami a hiuságát "piszkálja", talán észhez tér!

2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

van türelmed,hallod...


de van ennek értelme? nemhinném...

nem veled tervezi a jövőjét,minek vagy vele?

neki jó,mert ha nő kell,akkor ottvagy,ha nemkell,akkor meg szépen csendben elvagy...

de neked mi ebben a jó?

lépj,ne vesztegesd rá az időd...

(párom is pénzmániás,de még ő is aztmondja,hogy akkor inkább legyen 2 honappal később új kocsi,vagy akkor nincs cigi,akármi,de hétvége szent és sérthetetlen,az a kettőnké...)

2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
14:O7 (hiúságát)
2010. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Seprű, lapát!!!!!!
2010. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha a következő partnered mindig rádér, úgy dugtok mint nyulak éjjel nappal, cserébe gépezik, iszik akkor majd visszasírod a mostanit.

Feltehetőleg csak szabadulni szeretne otthonról és nem a szüleivel leélni az életét, lakásra gyűjt. Eddig nem lehet egy szavad sem, sőt..

Amit viszont le kell állitanod már most, az a kiabálás, ahogy irod ha rákérdezel valamire leüvölti a fejed. Ezt abban a pillanatban ahogy elkezdi állitsd is le, mond meg neki hogy ezt felejtse is el és ebben ne is köss semmiféle kompromisszumot, ha ezt a viselkedést nem teszi felejtőbe akkor azonnal add ki az útját. Meglátod megéri, vagy azért mert újra visszakönyörgi magát és egy életre megtanulja hogy veled ezt nem teheti vagy azért mert szétmentek, de ha már most megngedheti magának veled szemben ezt a stílust akkor vajon mi lesz később?

Gondolj a jövődre, húzd meg a határokat.

2010. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit keres, akkor nem értem mért nincs ideje Rád. Miért nem vonod kérdőre? Kérdezd meg tőle, hogy szerinte így van-e értelme a kapcsolatotoknak, és amiket ide most leírtál, szépen finoman adagold be neki és kérd meg, hogy gondolkodjon el Rajtatok, mert ez Neked fáj és emiatt Te szomorú vagy. Szerintem ha továbbra is így folytatja, akkor vedd fontolóra a kapcsolatotok megszakítását. Amúgy mit dolgozik főállásban?
2010. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy azért dolgozik ennyit mert fél hogy ha csak fele ennyi pénzze lenne elhagynád egy gazdagabbért.

Nem te lennél az első nő aki ezt tenné.

2010. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
ha a pasi azon aggodna,hogy kevesebb pénze lenne elhagyná,akkor a kérdező nem egy tábla csokira se merne vágyni...
2010. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!