Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én kedvesem dolgozik...

Csak az én kedvesem dolgozik Húsvét hétfőn?

Figyelt kérdés

Szakmája szerint asztalos, de már csak hobbiból csinálja, hiszen a főállásával elég jól keres. Felkérték egy kocsma bútorainak (boxoknak) az elkészítésére, illetve a régi helyett kell újat csinálni. Persze a kocsma csak húsvét hétfőn zár be pár órára, így a kedvesemnek akkor kell megcsinálnia. Idegesít, mert az elmúlt egy évben kb 5 szabad hétvégéje volt.. akkor is vagy pihent vagy a munkatársával bográcsoztak (nélkülem) vagy elment sörözni. Nem sajnálom tőle ezeket a perceket, de naponta kb 1 órát találkozunk, azután fekszik és alszik. Kértem, hogy legalább a hétvégéket töltsük együtt, ha mást nem, minden 2. hétvégén csináljunk valamit közösen (séta, filmnézés). Nem, ő sohasem ér rá. A főnöke egy bunkó, ott használja ki ahol lehet. Tavaly az egész nyarat végigdolgozta, arra nem volt lehetőségünk, hogy egy szombat vagy vasárnap délután elmentünk csak 1-2 órára strandra. Amúgy is mélyponton van a kapcsolatunk, mert én barátokkal barátnőkkel megyek ide-oda (mégsem ülhetek itthon egész életemben mert van egy kapcsolatom), ő pedig féltékenykedik. Nem tehetek róla, hogy 20 éves fejjel nem tudok itthon ülni, egyszerűen megbolondulok hogy 30 napból 30-at a 4 fal között töltsek.

Mérges vagyok, mert nincs rászorulva erre a 25 vagy 30 ezerre (250 E fölött keres egy hónapban, és ennek nagy részét félreteszi, sok költsége nincs hisz a szüleivel él..), és nem vagyok fontos neki annyira, hogy ezt az egy napot velem töltse. Hétfőtől péntekig a munkahelyén dolgozik, hétvégenként meg asztalos. Ha megkérem, hogy néha 1-1 munkát ne vállaljon el, leüvölti a fejem. Legalább 2-2,5 hónapja nem volt normális szeretkezés, mindig csak ilyen 5-6 perces, hogy neki jó legyen, utána alszik.

Elnézést, hogy hosszú lett, csak szomorú és dühös is vagyok, és jól esett, hogy kiírhattam magamból. 20L


2010. ápr. 3. 13:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%

minél előbb váltasz, annál jobb

ez esetben legyél nyugodtan "önző"

2010. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Most, hogy újraolvasom, látom hogy egy-két dolgot kihagytam.

Szóval, a kocsma nem hajlandó 2-3 órára bezárni valamikor hétköznap, hogy a párom megcsinálhassa a munkáját, csak húsvét hétfőn délelőtt vannak zárva, és neki akkor kell dolgoznia.

Amúgy 28 éves lesz.

2010. ápr. 3. 13:26
 3/39 anonim ***** válasza:
Férjem is dolgozik húsvét hétfőn, nekem a húsvét amúgy sem számít "ünnepnek" ha karácsony lenne az persze más kérdés.
2010. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Így minek vagy vele? Ha érdekelnéd, biztosan tudna rád több időt szakítani, de neki a munka meg a pénz láthatóan fontosabb. Ugye nem gondolod, hogy így akár normálisann is tudnátok akár családot alapítani?
2010. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

azért úgy tűnik, itt nem csak erről az egy napról van szó, csak most borult ki a bili


lásd be, ez a kapcsolat nagyon nem működik

2010. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Egyszer már szakítottunk emiatt, akkor a küszöbön könyörgött, hogy bocsássak meg neki, azt mondta ez csak átmeneti időszak. Azóta eltelt legalább 3 hónap.

Karácsonykor is dolgozott 24.-én, meg december 31.-én is. Akkor is a 2 napból egyet volt velem, mert ugye a "haverokkal is kell ünnepelni.."

2010. ápr. 3. 13:30
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem illetek össze, vagy alkalmatlan egy párkapcsolatra
2010. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyers leszek, de nem rosszindulatból! :)

1. Az ilyen pasinak minek barátnő? Úgy egyébként le se kakkantja, ha a csaj pedig ennek következményeképpen önállósodik, akkor jön a féltékenykedés...Érzed az ellentmondást, ugye?

2. Fejezd be a mártírkodást. Beszelj vele, s ha semmi hatással nincs a kapcsolatotokra, akkor húzd ki magad, és szakíts szépen. 2 napig még sajnálod magad, aztán irány az élet! Később úgyis azt az elfecsérelt időt fogod sajnálni, amit ezzel a fickóval töltöttél...

Jó húsvétozást :)

2010. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Persze az orvosok, mentősök, rendőrök és tűzoltók is dolgoznak, meg az állatorvosok egy része is vállal ügyeletet, de nekik is vannak szabadnapjaik mikor a szeretteikkel lehetnek.


Én is úgy gondolom, hogy alkalmatlan egy párkapcsolatra.

2010. ápr. 3. 13:33
 10/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket.

Nagyon át kell gondolnom ezt a dolgot.

2010. ápr. 3. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!