Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért magyaráz, mert fél...

Apám miért magyaráz, mert fél 11 kor még nézem a TV-t? Fél után 5 perccel már aludni mentem. Még hétvégén is kiadnak

Figyelt kérdés
Szerintem beteges, hogy ilyen időiért szólnak egy 16 éves gyereknek
2010. ápr. 2. 22:28
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
79%

Talán túl hangos a TV? Vagy talán nem akarják, hogy "éjszakai műsorokat" nézz... :P Nem tudok erre így válaszolni, mert szerintem nem ismerem a szüleidet, de pl anyám éjfél körül mindig bekopog, hogy kapcsoljam ki a gépet, mert reggel nem tudok felkelni. Szünetben/hétvégén persze tovább alszom, de azért ilyenkor sem kultiválják, ha még déli 12-kor is az ágyban fetrengek. Egyébként szerintem sokkal hasznosabb, ha apáddal beszélsz erről, ahelyett, hogy idegenektől kérdezed meg. De talán az is lehet, hogy nem tartják túl egészségesnek, hogy nem nézel semmi konkrét műsort, csak tompulsz az TV előtt. Szerintem ha megmondod nekik, hogy konkrétan milyen filmet akarsz megnézni este, akkor nem fognak a felénél ágyba zavarni.


19/L

2010. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

ma 23:25

Hidd el nekem..a kolesz sokkal drágább mint a vonat bérlet..(mivel nappali tanuló így kapunk kedvezményt a bérletre) nem beszélve arról,hogy nem azért költöztem ki Angliába gyerekkel,hogy koleszban legyen...(London a főváros)

De inkább a kérdésre írjatok ezentúl...

2010. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
16 évesen, ha akarják, ha nem már rég néz "éjszakai" műsorokat, csak lehet nem éjjel:D
2010. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
23:25 - Neked...
2010. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
36%
23:23 - HÉTKÖZNAP oké, de a kérdező azt írta, hogy a szülei HÉTVÉGÉN IS problémáznak, amikor NINCS MÁSNAP SULI. Tudsz olvasni, kedves szülő?
2010. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%

ma 23:40

Én tudok olvasni...De értelmezz egy kicsit a mondatot!

Idézem:

"Még hétvégén is kiakadnak!" Vagyis a kérdezőnek nem csak az a baja,hogy hétvégén kell fél 11-kor már aludnia hanem hétköznap is...

És ha elolvastad volna amit írtam akkor olvashattad,hogy azt írtam "amikor iskola van"!!!!Hétvégén itt sincs suli...akkor nem is kell 10.-kor feküdnie...(elmúlt 16,így 10-kor már ágyban kell lennie.17 évesen megint engedek 1 órát,és 18 évesen akkor fekszik amikor akar..)

Szóval olvass mielőtt letámadsz...

2010. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Off:Miért kell minden egyes kérdésnek vitába fajulnia??:)

Nekem anyum bejárt régen,hogy kapcsoljam mostmár ki a gépet/tv-t és menjek aludni..ez volt hétköznap..hétvégén általában gépezhetek ameddig akarok,tv-t nem szoktam késő este nézni,mert baromira nem érdekelnek a szexuális műsorok,meg a betelefonálós műsorok:D Most már az van,hogy hétköznap nem is gépezek sokáig, maximum nyolcig,de akkor se vagyok gépközelbe túl sokat, csak hogyha valami fontos dolgot kell megnéznem vagy megbeszélnem emberekkel:D Anyu azóta nem jön be szólni,mióta tudja hogy tudok halkan is netezni(mert régen igencsak üvöltettem a zenét)..

Én azt ajánlom neked hogy vedd lejjebb a fényerőt a tv-den/monitorodon és akkor már nem is látszik hogy mit csinálsz:)

17/L

2010. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

40 éves


halkan hallgatom és be van zárva az ajtó !!!!!

2010. ápr. 3. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!