Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért magyaráz, mert fél...

Apám miért magyaráz, mert fél 11 kor még nézem a TV-t? Fél után 5 perccel már aludni mentem. Még hétvégén is kiadnak

Figyelt kérdés
Szerintem beteges, hogy ilyen időiért szólnak egy 16 éves gyereknek
2010. ápr. 2. 22:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi idősek a szüleid?
2010. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Én szüleim nem szólnak pedig 2kor szoktam menni aludni:/ kb. a középsuli óta nem szólnak bele 17/L
2010. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg olyan hangerővel nézed, amitől ők nem tudnak aludni, az én szüleim korábban alszanak el, mint én, és erre odafigyelek, de pl. a fölöttünk lakó szomszéd szokta úgy bömböltetni, hogy a lépcsőház visszhangzik a tévéje zajától, már szóltunk a házmesternek és a közös képviselőnek is miatta. Én szabályozom még a fényerőt is, esetleg próbáld ezt szünetben, hétvégén, ha másnap suli van, akkor meg inkább pihenj.
2010. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
79%
Nem beteges. Nálunk 8-9 fele volt mindig villanyoltás. Persze fennmaradhatam volna olvasni, a szobámban nem volt se tv, se számítógép. Sose voltam ezen kiakadva, semmi fontos dolog nem megy a tv-ben se éjjel, se nappal.
2010. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Szeretnének házaséletet élni anyukáddal, te apukád nem tud koncentrálni amig tudja hogy mindent hallasz.
2010. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Az az öt perc tényleg fontos, addig nem tudnának várni a szexel:D. Nyolc-kilenc? Nem három éves. Hát nem tudom...gimi óta nekem sem szólnak bele, meg külön szobába észre sem vennék.L/18
2010. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
A fiamnak 16 éves korig amíg iskola volt este 9-kor már lámpaoltás volt..Ebből nem csinált gondot,mert sokszor nem is akarta észrevenni,hogy fáradt..Most 17 évesen este 10-ig maradhat fent...Kel még az alvás,és kell,hogy másnap friss fejjel induljon a suliba.
2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként nyolc óra alvásra van szüksége az embernek és ha te fél11 után öt percel alszol el az bőven elég. Fél7kor kelhetsz is. Ha hatkor kelsz abba sem halsz bele, szóval szüleid túloznak. Én öt órát alszok hétköznap és semmi bajom.
2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

ma 22:49 vagyok

Azt elfelejtettem megírni,hogy 8 óra alvás kell a gyereknek,és a fiam minden nap fél 5-kor kel...

Vannak olyan emberek akiknek bőven elég 4-5 óra és vannak olyanok akiknek néha a 8 óra is kevés..Nos a fiamnak kevés az 5 óra alvás...Ezért nincs is vita soha a fekvési idővel..

2010. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Mert ő fáradt, de ha nem lenne, akkor nem hiszem hogy érdekelné ennyi idősen.
2010. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!