Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért magyaráz, mert fél...

Apám miért magyaráz, mert fél 11 kor még nézem a TV-t? Fél után 5 perccel már aludni mentem. Még hétvégén is kiadnak

Figyelt kérdés
Szerintem beteges, hogy ilyen időiért szólnak egy 16 éves gyereknek
2010. ápr. 2. 22:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

22:53 - Ahogy olvastam, a kérdezőnek azokkal a napokkal van problémája, amikor NINCS MÁSNAP SULI.

Nekem ennyi idősen nem volt még tévém, viszont rengeteget olvastam, illetve sokszor a tanulás késő estébe nyúlt, mert nyelvtanfolyamra jártam, hogy meglegyen a nyelvvizsgám érettségire, igaz, tanulási napokon se kellett 6-nál korábban kelnem, 7-kor elég volt, ha elindultam a suliba, mert fél óra alatt odaértem kényelmesen. Én éjjeli lámpával oldottam meg, annak kisebb a fénye, nem szűrődik ki, amióta van tévém, leveszem a fényerejét és a hangerejét, és nincs gond.

2010. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát zavarhatja őket az tutti!Nekem 7köznap van az hogy nem gépezhetek 22után mert reggel fáradt vok
2010. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Én 20 vagyok, és annyira örülök, ha már 7-9 körül lefekhetek aludni hétköznap. Régebben én is sokáig voltam fenn, de mindig fáradt voltam, délután mindent elintézek, tanulás, mosás, főzés, takarítás, szórakozás, fekvés előtt kis olvasás.

Nem beteges szüleid részéről. Valami oka biztos van, ezt mi nem tudhatjuk. Hétvégén hagynám, hogy bármeddig ébren légy (péntek, szombat).

2010. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Érdekes... Nekem nem szólnak bele.Többnyire.

Vasárnaptól csütörtökig legkésőbb fél 10-kor illetve 10-kor már alszok.Mivel másnap kelek általában 5 órakor.

Pénteken szoktam sokáig fent maradni kb éjfélig. De volt már olyan is amikor hajnali 2-kor 3-kor feküdtem le. :S

Szombaton meg olyan 11-ig szoktam netezni.


14/F

2010. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%

sose értem, miért kell egy gyereknek fél5kor kelni, és a világ másik végére iskolába menni.

bár ha lefekszik időben, nem durva, de akkor is..

2010. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
23:18 - Nem tudjuk, hol laknak az egyes válaszolók, ezért, anyukám egy Szabolcs megyei faluban nőtt fel, és középiskola csak a közeli városban volt (most is! hiába vannak még családok, gyerekek a faluban, csak egy általános iskola van, meg ovi), és kollégiumra nem lett volna pénzük, be kellett buszoznia, és nem fél óra volt az út, úgyhogy pl. neki korán kellett kelnie, hogy beérjen időben. Én már Pesten születtem, nekem nem kellett annyira korán kelnem, mert közel volt a suli.
2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%

akkor legyen koleszos, de ne utazzon 2-3 órákat el vissza..

énis bejárós vagyok, napi 120 kilómétert utazok, 6kor kelek, és éjfél körül fekszek.

2 éve dolgozom operatőrként, ezért elképzelni sem tudom másként. fáradt vagyok, de ez van. 17F.

2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Miért pontoztatok le? mert azt írtam,hogy 9-kor már aludni kellett a fiamnak 16 évesen?

Nahát,hogy mennyire zavar titeket!Egyébként azért kell kelnie fél 5-kor mert a fővárosban tanul és 5 óra 10-kor megy a vonat..(1 órás az út)..De minek is leírni hiszen ha valakinek nem tetszik már csak pontozni tud lefelé.....

(hát igen...az intelligencia megmutatkozott...)

2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
40%
Sztem nagyon durva! én 15 éves (ráadásul nemrég töltöttem ) lány vok és 11 előtt nem létezik h lefeküdjek, törekszek a 11-re, átlag fél 12.. és nincs gáz..mondjuk 7-kor kelek.. sztem a szüleid eltúlozzák..
2010. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%
23:23/1: szerintem a kolesz sem sokkal drágább mint a távolsági bérlet. nekem pl 5ezer forint a bérlet, a kolesz meg 8 lenne.
2010. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!