Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik mindenki...

Miért foglalkozik mindenki velünk? Elegem van!

Figyelt kérdés

27 éves ffi vagyok, és már lassan 7 éve boldog párkapcsolatom van. Egy baj van, hogy már hét éve mindenkitől azt hallom, hogy nem vagyunk egymáshoz valók a párommal, mert Ő nem elég jó nekem. Jövőre tervezzük az esküvőnket, de erről a szüleim hallani sem akarnak. Mindkettőnknek rendes munkája van, az a bajuk, hogy a szerelmem nem egy szépségkirálynő. Nekem sosem számított a külső, meg különben is, nekem ő tetszik, ilyen az ízlésem, mit nem lehet ezen elfogadni? Teljesen ki vagyok készülve, napi téma ez nálunk itthon, és szerintem ezt sosem fogják elfogadni.

Nem akarok rosszba lenni a szüleimmel, de ezt nem fogom sokáig bírni. Már aludni sem tudok, egyfolytában erre gondolok, hogy mindenki velünk van elfoglalva.


2010. ápr. 2. 09:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Nektek is!
2010. ápr. 2. 12:45
 12/13 anonim válasza:
100%
Nálunk is ez volt, 32/F,csak ott az asszony szülei utáltak,mert nem úgy ugráltam ahogy fütyültek.A lánynak viszont folyamatossan lökték a dumát,hogy nem illünk egymáshoz,el is váltunk! Nagyon vigyázz vannak olyan szemét szülők akik nem a gyerekük boldogságát nézik,hanem a saját elképzeléseiket. Tanács : Menekülj el a pároddal együtt, akár albérletbe is, és évente csak 1-szer menjetek pl karácsony.Ne foglalkozz velük,majd 3-4 év után miután megették, amit főztek változni fog a véleményük. Ui: Sok sikert és kitartás.
2010. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
7 év nem kis idő. sztem sokat legyen a lány a szüleiddel hogy jobban megismerjék, és meg szeressék, azért amiért Te szereted!:)
2010. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!