Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tud egy férfi ennyire...

Meddig tud egy férfi ennyire türelmes lenni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm férje a türelem mintaképe. Minden nap 5-re hazaér, anyuka kiadja a parancsot hova menjenek épp "shoppingolni", ő pattan is az autóba, sokat segít a gyereknevelésben, jól keres stb. Anyuka mindemellett időnként úgy beszél vele mások előtt, hogy döbbenet. Lehülyézi apró-cseprő dolgokért, zavarba jövök, ha előttem beszél így vele, annyira tiszteletlen. De én még a férjet soha nem hallottam hangosan beszélni sem. Többen lepapucsozták már, egy fiatal, helyes pasi...

Szerintetek tényleg tud ennyire nyugodt lenni egy férfi, vagy egyszer majd elpattan a húr nála is?


2010. márc. 31. 14:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
Kétféle szélsőséges mentalitású férfi létezik. Van aki üti-veri a feleségét, és van aki a vele való durva, megalázó bánásmódot igényli, kedveli. Mindkettő ritka.
2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez a férfi ebbe a kapcsolatba egyszerűen egy beleszületett nyuszi. Lehet, hogy egy másikban teljesen másképp viselkedne. Azon is el kell gondolkozni, mi öröme lehet egy nőnek egy ilyen tutyi-mutyi férfiben. Ez nem türelem kérdése, hanem a megalázkodó, meghunyázkodó, mindent eltűrő férfi tipusát jeleniti meg. Nőben is van ilyen. Ha ez a helyzet megfelel neki, akr boldog is lehet.
2010. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

anyám második házasságát is leirhattad volna,szöveg nagyjából ugyanez lenne...

tizenéve ezt csinálják,anyám nem látja benne a férfit,akkor amikor összejöttek,kellett neki valaki,aki velem,a alányával együtt elfogadja,feleségülveszi,van háttér...sztem nem sok évre tervezte,de becsuszott öcsém,összejöttek a dolgok,nem tud lépni,pedig vágyna egy olyan himneműre,aki FÉRFI,nem pedig papucsállatka...

mostohafateromnak meg látszolag mid1,megkapja a kajáját,meg elvan öcsémmel,rájuk néz vki,nem látja őket tipikus házasoknak...

2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy mélyen spirituális emberről van szó. Inkább a feleséggel kellene átvenni egy kis szókincs leckét. De lehet, hogy magától is megszelidül előbb vagy utóbb.
2010. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem pusztán a látszat alapján kéne megítélni a helyzetet,nem tudhatod,a férfi otthon milyen,lehet,hogy mindketten megjátsszák magukat mások előtt,vagy van ennek valami konkrét oka,hogy az egyik ilyen,a másik olyan,vagy mit miért,hogyan csinálnak.Az ő életük.Senkit nem kell csak így lepapucsozni,amíg csak ennyit látsz az életükből.

Egyébként mindenki sepregessen a saját portája előtt.Szerintem volna mit.

2010. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mashol van a turelem kuszobe. Termeszetesen vannak ilyen turelmes emberek. A ferjem is csak szokoevben egyszer akad ki dolgokon, en is hasonlokeppen nyugodt termeszetu vagyok. Vannak olyan emberek is, akik csak a vitat probaljak azzal haritani, hogy nem szolnak vissza, viszont ez nem jo, mert egyszer hirtelen kitorhet beloluk a sok felhalmozott serelem es meg valas is lehet belole. De tenyleg ne iteld el ezt a feleseget, ha annyira nem is ismered, mert nem tudhatod, hogy mi van a hatterben. Ezt kivulallokent nagyon nehez megallapitani. Pontosan mit hallottal tole? Miert baj, hogy elmennek vasarolni? Olyan egyoldaluan adtad ezt elo, mert arrol nem irtal semmit, hogy kozben a feleseg mennyi idot tolt gyereknevelessel, a haztartas igazgatasaval stb...szoval senkinek sem konnyu. Probalj a feleseg helyzetebe is bele latni. En is ismertem egy part, ahol a ferfi nagyon turelmes volt (mindenki tudta, hogy a feleseg csalja, a gyerekek sem tole szulettek a hazassaguk soran). 15 evig birtak egyutt es a no lepett le, nem a ferfi. Vannak ilyen emberek, de az, amirol beszelek, nem turelem, hanem nagyon nagy butasag a ferfi reszerol. Szoval kerdes-e, hogy ebben a kapcsolatban, amirol irsz, ez turelmesseg es pozitiv, vagy epp egy negativ dolog.
2010. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem Kedves Író!! Általában ezek a tök kedves mintapasik ezek belülről egyáltalán nem kedvesek!!! Az én apámra MINDENKI azt mondja, hogy milyen jó ember állandóan ajnározzák... mi meg csak nézünk... mert egy mocskos pénzéhes ember aki otthon trágárul beszél mások előtt meg csendes tündér... el vannak tőle ájulva...
2010. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
lehet h csak kifelé ilyen, mert nyilvánosan nem akarja égetni magát, de otthon elereszti magát...
2010. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer elborul a férfi agya, és akkor...
2010. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!