Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tud egy férfi ennyire...

Meddig tud egy férfi ennyire türelmes lenni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm férje a türelem mintaképe. Minden nap 5-re hazaér, anyuka kiadja a parancsot hova menjenek épp "shoppingolni", ő pattan is az autóba, sokat segít a gyereknevelésben, jól keres stb. Anyuka mindemellett időnként úgy beszél vele mások előtt, hogy döbbenet. Lehülyézi apró-cseprő dolgokért, zavarba jövök, ha előttem beszél így vele, annyira tiszteletlen. De én még a férjet soha nem hallottam hangosan beszélni sem. Többen lepapucsozták már, egy fiatal, helyes pasi...

Szerintetek tényleg tud ennyire nyugodt lenni egy férfi, vagy egyszer majd elpattan a húr nála is?


2010. márc. 31. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetből, vagy csak valóban türelmes típus, esetleg elnézi a feleségének, mert lehet, hogy más tekintetben nem ilyennek gondolja, de a gyermekeik sem kizáró okok! Lehet, hogy azt várja, hogy majd megváltozik a felesége, és nem szeretne a gyermekek rovására veszekedni. Sajnos az ilyen emberek nem állnak ki a maguk igazáért, hanem meghunyászkodnak. Talán kéne egy barát, aki mindezt kíméletesen közli vele, és megpróbálja jobb belátásra bírni. Lehetnél például Te is az a jó barát! :)
2010. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

még a szeretet és a gyerekek megszülése miatti "hála" dominálhat a kapcsolatukban.


vagy egyszerűen a nőjé a vagyon....

2010. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
ezt nevezik papucsnak :) szereti ha uralkodnak felette. valószínű a saját anyja is ilyen volt. nekem az olyan férfi nem is férfi aki minen szavamra ugrana, a férfinek azért legyen már valami tekintélye.
2010. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik neked véletlenül ez a pasi?
2010. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Az előttem "szólóval" tudok egyet érteni .. nekem sem férfi, akinek nincs saját akarta,a döntése, "élete".. És bár az emberek szeretik ha úgy vannak a dolgok, ahogyan ők akarják, ne legyen mindig úgy. kelljen Kompromisszumokat kötni, legyen értelme az egésznek.
2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi első, én is gondoltam már, hogy finoman megjegyzem egyszer, mikor így beszél vele, de mégsem ment. Azért nagyon kényes ilyenbe beleszólni. A legjobb barátnőmtől elfogadnám, de nem vagyunk azok.

Abban is lehet valami, hogy a csaj sok pénzt vitt otthonról...

Utolsónak: nem, nem tetszik :), a gyerekem apukáját szeretem, de attól még látom máson, hogy kedves, vagy helyes...

Azért merült fel bennem, mert elképzelhetetlen nekem is, hogy így beszéljek a párommal, vagy ő velem. Szerintem nagyon megbántja így a férjét...

2010. márc. 31. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Hát ma tetszik nem tetszik ez a divat. Ő nem papucs hanem modern. Nem papucs hanem haladó. Ő halad a korral...


Persze én is úgy tudom, hogy az ilyenek szoktak úgy 50 éves korukra súlyosan bekattanni, úgyhogy ki tudja, lehet meg lesz ennek is a böjtje!

2010. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Ez szép és jó kívülállóként így látni a dolgokat, de mi van hogy ha ez csak a látszat. Mivel te nem vagy velük a nap 24 órájában nem tudhatod mi történik igazából. Én a magam példájából indulnák ki. A párom a munkahelyén eldicsekedte, hogy mindenben segít, éjjel a gyerekhez felkel. Én amikor visszahallottam tátva maradt a szám, de nem akartam leégetni és hallgattam. Minden munka rám vár, hazajön megtörli a száját és ennyi. Ő is elmegy bevásárolni, de felét nem veszi meg. Nekem újra el kell mennem. Fölszedtem pár kilót a szüléssel, már nem nőként néz rám (közben beteg voltam műtétem is volt). Szexről csak álmodom. Amikor betelik a pohár én is kiakadok. Ha ilyenkor egy kívülálló ezt látja, lehet, hogy ugyanezt gondolja mint te. Én ennek ellenére imádom a párom próbálok vele erről beszélni, gyógyírt találni a mi problémánkra és fogyókúrázom.

A kérdésedre válaszolva, a pasi csak akkor marad ilyen nyugodt, ha van a háttérben más is amiről te nem tudsz.

2010. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "férfit" egyszerűen nem tekinti férfinek a nő, ezért bánik vele ilyen lekezelően. Valahol belül vágyhat arra, hogy a férje végre a sarkára álljon és sokkal dominánsabb legyen, akkor lehet, hogy jobban tisztelné. Így nem igazán van mit tisztelni rajta és felnézni sem lehet rá.
2010. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

sosem tudhatod mi van a háttérben.Lehet hogy a pasi sem egy jómadár...NEM TUDHATOD.

mindennek oka van

2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!