Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöl a féltékenységével! Mit...

Megöl a féltékenységével! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éve vagyunk házasok, van egy 21 éves, nagyon jó fej fiunk, akinek remek állása jó fizetése van, de még itthon lakik velünk. Ezzel semmi baj nincs, nagy a ház elférünk, velem nagyon jól kijön a fiam. De.. Az apja az utóbbi 2 évben kibírhatatlan! olyan féltékenységi rohamok jönnek rá, hogy hihetetlen. Pedig soha nem adtam okot rá. Soha. Mindig tudtam, hogy imád a férjem, de soha nem hittem volna, hogy ez a szeretet ilyen betegessé fordulhat. Észrevettem, hogy kutat a táskámban, a telefonomban, részletes híváslistát kér, és az ismeretlen számokat is felhívja, hogy ki kicsoda, honnan ismer stb. Rengetegszer hozott kellemetlen helyzetbe. Minden napos, hogy mondja : Tudom, van valakid, biztos megcsalsz .... Már nincs is kedvem magyarázkodni, és a lényeg az egészben, hogy úgy érzem, ő fog belehajszolni egy kapcsolatba, mert ezzel a viselkedésével minden, de minden szeretet ragaszkodást kiöl belőlem.Tanácsot kérek !
2016. febr. 20. 18:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

Acélszívnek igaza van!

Nem lehet hogy ő megy félre?

A tesóm is akkor kezdett betegesen féltékenykedni (20 év után), amikor lett egy nője.

2016. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%
20-asnak lehet igazsága, volt egy nagyon féltékeny palim, szinte hasonló jegyekkel mint a férjed, csak még durvább, ha telefonon beszéltünk, megkérdezte ki az a férfi, aki a háttértben beszél... mondom a tv-ben beszélnek.. én ne hazudjak neki, és ne csaljam ilyen nyilvánosan stb. Összehozott a villanyszerelővel, meg ne menjek sehova senkivel, feltörte a jelszavam a létező összes levelemet átkutatta... nem talált semmit, de kutatott tovább... A lényeg nekem ez egy rövid kapcsolat volt nem házasság...elhagytam, mert már szó szerint megkattantam tőle... És utólag kiderült, hogy itt is van barátnője meg ott is meg amott is... Huu hálát adtam a jó Istennek, hogy megszabadultam tőle! Nem biztos, hogy nálatok is ez van de lehet!
2016. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele egyszer, és elmondanám neki mi a helyzet.

Mondd el neki, hogy neked tele van ezzel a hócipőd. Így érzed jól magad, soha nem csaltad meg, eddig eszedbe sem jutott, de a viselkedésével olyan dologra kényszerít, amit eddig nem akartál.


Szóval két lehetősége van:

1. Keres egy jó terapeutát, és megpróbálja leküzdeni ezt a beteges féltékenységet (esetleg párterápiával kombinálva)

2. Fel is út, le is út. Ezt így nem lehet elviselni.

2016. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!