Megöl a magány?

Figyelt kérdés
külföldön élek, nincs még sok ismerősöm. Ma délután nem akartam már egyedül lenni megkérdeztem mindenkit h ráér-e de mindenkinek volt valami dolga. A barátom sem ér rá..úgy érzem megbolondulok egyedül...Egyedül nem akarok sétálni menni, mert fáj a lábam. De azért valahova le tudnék menni csak nem hosszan sétálgatni. De az a baj h megőrülök h egyedül kell lennem, az utóbbi időben rengeteget voltam egyedül és társaságra vágyom. Komolyan megbolondulok h a ma estét is a szobámban kell eltöltenem egyedül..mit csináljak!?
2013. ápr. 14. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Üdv a klubban. Ma nekem is ilyen ratyin alakult a délutánom. Bár hét közben van kivel beszélni, nem mondanám, hogy olyan sokat lennék egyedül, de utálom az ilyen napokat.
2013. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Dettó... majd csak túléljük
2013. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom h ez nagyon gyerekes de rendesen sírógörcs tört rám annyira magányosnak és elhagyatottnak érzem magam...
2013. ápr. 14. 19:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem még bnőm sincs akkor mit mondjak... Tanuld meg szeretni a magányt és soha nem lesznek ilyen problémáid.
2013. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, fájó érzés, itt külföldön meg pláne!
2013. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
61%
Harmadik éve vagyok egyedül külföldön..Érzem, hogy súlyos személyiségtorzuláson mentem keresztül.Ezért fogok hazamenni.Te ne várd meg hogy így járj
2013. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Melyik városról van szó, én is igy vagyok, mehetnénk együtt sétálni :)
2013. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

Én is ilyen helyzetbe vagyok.

Most nincs csajom.

A haverok egy része pedig vagy külföldre mentek vagy az ország másik pontjaiba dolgozni stb.

Mostanában mindig rossz kedvű vagyok a magánytól és nem tud semmi lefoglalni.

Majd csak jobb lesz

2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SzilKa ***** válasza:
En is kulfoldon vagyok es meg a ferjemet is otthonhagytam, kepzelheted, mennyire vagyok itt egyedul. En is nehezen veszem ra magam, hogy elinduljak maszkalni, de ha mar sikerult, akkor orulok, hogy Elindultam! Egyebkent a facebookon keress ra, nincs-e magyarok csoportja abban a varosban, ahol vagy, biztosan vannak masok is, akik szivesen csatlakoznanak egy setara, muzeumra, kavezasra, en is igy ismertem meg par normalis embert, akikkel neha programot szervezunk.
2013. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, én is élek még:D Srácok, nem siránkozni kell, hanem változtatni azon, ami nem jó.
2013. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!