Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldas az en boldogtala...

Mi a megoldas az en boldogtalansagomra, amihez hozzajarul, hogy kulföldön elek?

Figyelt kérdés

Kulföldre költöztem 2000 ben a ferjemmel, de sajnos nem talaltam meg a sajat utam, idokozben el is valtunk, en leptem ki mert az ex agressziv volt es rosszindulatu, van egy kislanyunk , en 36 vagyok,

Van egy egyetemem otthonrol de nem lattam hasznat, mert apam jarattatta ki velem es sose erdekelt a pedagogia, sose lennek hiteles benne. Fogalmam sincs ennyi idosen, hogy mit is szeretnek, roppant szegyellem, de igy van, most eltart az allambacsi hazbert villanyt kajat fizet, es nemi gyerekpenzt.

Persze ez a letminimum, es ki kene talaljam magam de egyszeruen meg pszihologusi segitseggel se jöttem ra mit szeretnek, borzaszto.

Teljesen elzarkozva elek, igaz hozzam se ragaszkodik senki, elozo ferjem el is zart mindenkitol.

Hazaköltözni nem tudok, mert habar a szuleim lakasa az en nevemen van, apam gyulöl engem es kiszekiroz otthonrol, mar egyszer megprobaltam hazaköltözni, de sokat bantott, megelni meg nincs miböl otthon, es mar letettem arrol, hogy hazaköltözzek.

De kulföldre valo se vagyok, elhetetlen vagyok sajnos, es semmire nem megyek, se barataim, se uj kapcsolatom, aggaszto, mondjuk most ez igy jol e is esik, hogy senki nem szekiroz, de azert tudom, hogy ez igy nem maradhat, mi a teendö, azonkivul, hogy ciant iszok?

Nem nelkulözök es a gyerek nalam lakik, ö normalis eletet el, baratkozos



2013. márc. 5. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sokan nem hitelesek abban,amit dolgoznak, de meg kell élni valamiből.

Ha úgy érzed, oda nem vagy való, akkor gyere haza és keress állást, albérletet és élsz itthon, talán régi barátok, ismerősök segítenek. Lehet joban menne az ismerkedés is, mert úgy érzem az érzelmi életed sivárés ebből jönnek a többi gondok.

2013. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én megmondom Neked, hogy a hazaköltözés felejtős, mert ha legalább emberhez méltón élsz ott, ahol vagy, hidd el, ez az ország itthon 2000 óta akkorát zuhant, mint a Concorde Gonesse-ben. Vagy mégnagyobbat :(


Én elkezdenék a végzettségemnek megfelelő munkát keresni ott, ahol most élsz és elhelyezkedni. Kimondottan csak azt nézve, hogy hová vesznek fel. Tökmindegy milyen munka, hogy maga a munka éppen érdekes-e vagy sem. Ez mindegy. Az új helyen, ahonnan az eddiginél is több pénzed lenne, tehát máris jobban élsz, még új ismeretségek, kapcsolatok is alakulhatnának. Nem kell életed végéig ott dekkolnod, de ki tudja, milyen lehetőség nyílik meg ezáltal. Pl megismersz egy embert, aki mondjuk beajánl valahova. Vagy akár új párkapcsolatra is szert tehetsz. Ez az otthon punnyadás a lehető legkártékonyabb és idővel nagyon megsnyli az ember. Tudom sajnos.

2013. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha mar 13 eve kulfoldon elsz, nem tudsz hazamenni. Kiestel az otthoni korforgasbol. Maradj. En 2006 ota elek kulfoldon. Eleinte nekem is ez volt. Nem voltak baratok, ismerosok, nem beszeltem a nyelvet, nem dolgoztam. De eleg volt! A magyar iskolai vegzettseget sehol nem fogadtak el, tehat tanulni kellett. A legolcsobbak az internetes otthonrol vegezheto online tanfolyamok voltak. Beiratkoztam egy konyvtarba es ott ingyen tudtam hasznalni az internetet. Emberekkel is talalkoztam, lettek barataim. Amig a ferjem dolgozott, en a konyvtarban tanultam. Sikeres vizsga utan azok, akikkel ott ismerkedtem meg, tudtak munkat szerezni. Nem volt nagy szam, de onnan mar cegen beluli belso palyazatokkal elobbre tudtam lepni. Ezt te is meg tudod tenni. Sirankozas helyett nezz korul, milyen lehetosegek vannak a kozeledben. En ekkor 36 eves voltam. Hajra! Sok sikert!
2013. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát én porcelánfestő vagyok,értek a művészethez de nem ez volt az életcélom az élet már csak ilyen és nem érzem bárhova is haladhatnék,mert senkinek nem kell a porcelán.de spongyát rá ez van ezt kell szeretni és abból kell kihozni mindent amihez értesz.Az élet erről szól.Persze úgy érzem nem ez a hivatásom ezért elkezdtem grafológiát tanulni hátha abból is lesz valami plusz mozaikokat készítek és gyakorlom az óra restaurálást kisebb-nagyobb sikerrel.Próbálj ki mindent ami eszedbe jut hátha lesz belőle valami:)
2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat. Hat igen , emberhez meltoan elek, mert egyedul, emelt fövel elek, senki nem rugdos , senki nem aláz, nem csicskaztat, eletemben eloszor szabad vagyok, itt se apam, se a ferjem nem üt es parancsol. Tehat a hazaköltözes felejtös, mar csak azert is, mert a gyámság sajnos közös.

Munkakat palyazok de sehova nem hivnak es megprobaltam dolgozni itt ott sulikban de sehol nem valtam be

2013. márc. 5. 13:12
 6/17 A kérdező kommentje:

Talan az, hogy most "sivar" az erzelmi eletem nem zavar annyira, ugy erzem beértem lelkileg egy ilyen idöszakra, mert borzasztoan sokat, allatira megkinoztak a kapcsolataim! Habar jolesne idonkent ha tarsam lenne, de elmúlik az erzes hamar, mert ugy erzem egyedul akarok lenni.

Es most nem fog a kinezetem megmenteni, ahogy 22 evesen:-), kutyanak se kellek amugy sem

2013. márc. 5. 13:19
 7/17 anonim ***** válasza:
sok embert megvertek már életében, de nem hivatkozhat erre egész életében, gondolkozz el mi is akartál lenni úgy igazán és próbáld meg elsajátítani azt.Tanulni sosincs késő.
2013. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez az , hogy semmit nem akartam , csak hogy mindenki kopjon le, tudom, hogy hulyen hangzik.

Amugy nem is kellek sehova , senkinek, faszra göcsnek se

2013. márc. 5. 13:27
 9/17 anonim ***** válasza:
még a gyerekednek se hiányoznál?! én azt nem hiszem, a gyerekben mindig megvan a feltétlen szeretet a szülő iránt az elején. és sosem bírtam az ilyen sajnálkozókat, tegyél ellene valamit és gondolkozz el azon mit szeretnél eddig nem tetted hát most tegyed!!
2013. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A gyerekemnek miert hianyoznak, hiszen velem lakik! Talan nem artana figyelmesen olvasni a problemat, mielött valaszolunk!

A gyerekem engem valasztott, velem lakik es nem azert mert szar anya vagyok, gondolom

2013. márc. 5. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!