Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldas az en boldogtala...

Mi a megoldas az en boldogtalansagomra, amihez hozzajarul, hogy kulföldön elek?

Figyelt kérdés

Kulföldre költöztem 2000 ben a ferjemmel, de sajnos nem talaltam meg a sajat utam, idokozben el is valtunk, en leptem ki mert az ex agressziv volt es rosszindulatu, van egy kislanyunk , en 36 vagyok,

Van egy egyetemem otthonrol de nem lattam hasznat, mert apam jarattatta ki velem es sose erdekelt a pedagogia, sose lennek hiteles benne. Fogalmam sincs ennyi idosen, hogy mit is szeretnek, roppant szegyellem, de igy van, most eltart az allambacsi hazbert villanyt kajat fizet, es nemi gyerekpenzt.

Persze ez a letminimum, es ki kene talaljam magam de egyszeruen meg pszihologusi segitseggel se jöttem ra mit szeretnek, borzaszto.

Teljesen elzarkozva elek, igaz hozzam se ragaszkodik senki, elozo ferjem el is zart mindenkitol.

Hazaköltözni nem tudok, mert habar a szuleim lakasa az en nevemen van, apam gyulöl engem es kiszekiroz otthonrol, mar egyszer megprobaltam hazaköltözni, de sokat bantott, megelni meg nincs miböl otthon, es mar letettem arrol, hogy hazaköltözzek.

De kulföldre valo se vagyok, elhetetlen vagyok sajnos, es semmire nem megyek, se barataim, se uj kapcsolatom, aggaszto, mondjuk most ez igy jol e is esik, hogy senki nem szekiroz, de azert tudom, hogy ez igy nem maradhat, mi a teendö, azonkivul, hogy ciant iszok?

Nem nelkulözök es a gyerek nalam lakik, ö normalis eletet el, baratkozos



2013. márc. 5. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Először is keress meg egy olyan programot, amivel az édes magyar nyelved ékezetes betűit tudod használni. Én is így tettem, külföldön élek.


Aztán hagyd abba a világ vádolását. Az a probléma veled, hogy ha traumatizált vagy apád és a múltbéli családod miatt, akkor nem csoda, ha a férjeddel is gallyra ment a kapcsolatod és nem csoda, hogy nincsenek barátaid, és az sem csoda, hogy csodákat vársz, panaszkodsz, ordibálsz, rondán beszélsz - még itt is -, teli vagy agresszióval.


Munkát ssosem fogsz kapni idegenben hozott otthoni rossz mentalitással, amin nem dolgoztál semmit. Pszichológus kellene neked, ha jól beszéled az idegen nyelvet, akkor azon, ha nem, akkor otthonin. Már interneten is tudnak segíteni, kb. 10 ezer ft/óráért.


Nyugodtan hazaköltözhetsz. Nem estél kisemmiből. Az ország olyan, amilyen, pocslkabb, mint volt, de majd talpraáll. Az a kérdés, hogy te mit akarsz kezdeni magaddal?


Egyébként én is külföldön élek, tudom, hogy mi az ábra. Aki naprakész a magyar lapokból, és néha hazautazik, az nem esett ki semmiből.


Minden más csak kifogás.

2013. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó valaszado, sajnos nagyon nagykepuen közelited meg a dolgokat.

Nem azert ment gallyra a hazassagom mert apam gonosz volt, hanem mert a ferjem se szegyellte osztani a pofonokat.

De ha szerinted apam miatt ment gallyra , nekem úgyis jó, neked van igazad.

Jarok itt kulföldön pszihologushoz, mert perfektul beszelem a nyelvet, de olyan mint egy ures monológ az egesz, nem visz elore, az itteni emberek visszafogottak es szukszavuak, nem olyanok mint mi.

Nem tudok hazamenni most mar lehet nem is akarok, a lanyom iden kezdi a sulit, itt jart oviba, es nem tudom apja beleegyezese nelkul kivinni az orszagból, nem tudom, ha ezt olvastad, mikor mar leirtam, egyszer, es ha zavarnak az ekezethianyos betuim, akkor hanyagold az iromanyom!!!

2013. márc. 5. 15:18
 13/17 A kérdező kommentje:
Vagy visszakerdek: miert nincsenek baratai es parkapcsolata annak, akit bantalmaztak?
2013. márc. 5. 15:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező: tévedsz. Nem én vagyok a nagyképű, hanem te, ráadásul a butaságodat még ki is plakátolod. Segítséget kérsz, kapsz is egypár embertől, köztük tőlem is, és ahelyett, hogy elgondolkodnál rajta, még neked áll feljebb.


Én is külföldön élek, a derék jó németek között és nagyon jól tudom, hogy mi a dörgés.


Ha apád traumatizált, akkor nagy esély van arra, hogy olyan férfit találsz és keresel magadnak, aki passzol apádra: azaz traumatizálni fog. Ha nem, akkor magad teszed azzá, hogy traumatizáljon.


Kapcsolatod pedig azért nincs, mert rendíkvül agresszív vagy és pökhendi, amellett sajnos ostoba is, hiszen még csak fel sem fogod azt, a mit írnak neked válaszul. Ehelyett kötekszel az emberekkel. Ez egyfajta távolságtartást is ad, de egy idő után teljesen elszigetel az emberektől.


Ha pszichológushoz jársz, és még mindig itt tartasz, akkor javaslom, hogy válts, vagy keress pszichiátert.

2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hogyhogy "magad teszed azza, hogy traumatizaljon"?

Ezt nem ertem egeszen

2013. márc. 5. 15:45
 16/17 A kérdező kommentje:

Sajnos pszihiaterhez nincs lehetösegem, mert a pszihológusom kene adjon kuldöpapirt, de ö teljesen normalisnak talal, pedig en tenyleg beszamoltam arról, hogy duhös vagyok, de mindent a hazassagomra fog es mindent amit mondok neki visszapattan mint a labda, szörnyu en is igy erzem, es abban sajnos igazad van, hogy duhös vagyok, es sokat szenvedek emiatt, most hogy nincs ki zrikaljon, megis folyton ideges vagyok , mas terapeuta nincs csak ez akörzeti , ez van nincs mas, nincs akkora valasztek mindenböl , mint budapesten...

En is erzem , hogy pszihiater kene nekem, de sajnos nem kapok igazi segitseget.

Most nem vagyok veszelyben, hogy agressziv ferjet valasztok megint mert mar felismernem a jeleket, soha ilyen helyzetbe nem kerulnek, lecke megtanulva, csak ez a nem múló duhömaggaszt , de nagyon, mert kisgyereket nevelek, akit mindenkineljobban szeretek, es nem akarok vele kiabalni.

Meg annyit hogy nem otthoni mentalitassal kerestemmunkat, inkabb aza baj, hogy nem tudom miben lennek jó es mitakarok, bizonytalan vagyok a munkahelyemen, úgy erzem nem vagyok jósemmire es mindenki ugyesebb.

Farasztó a magyarazkodas, de kösz az eddigi valaszokat

2013. márc. 5. 16:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy értette a 69%-os, hogy kiprovokálod a leb*szást. Mint azt láttuk is.
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!