Megöl a magány?

Figyelt kérdés
külföldön élek, nincs még sok ismerősöm. Ma délután nem akartam már egyedül lenni megkérdeztem mindenkit h ráér-e de mindenkinek volt valami dolga. A barátom sem ér rá..úgy érzem megbolondulok egyedül...Egyedül nem akarok sétálni menni, mert fáj a lábam. De azért valahova le tudnék menni csak nem hosszan sétálgatni. De az a baj h megőrülök h egyedül kell lennem, az utóbbi időben rengeteget voltam egyedül és társaságra vágyom. Komolyan megbolondulok h a ma estét is a szobámban kell eltöltenem egyedül..mit csináljak!?
2013. ápr. 14. 19:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
elpanaszkodtam barátomnak h mennyire csalódott vagyok h ma egyedül kell lennem, meg h rohadt magányosnak érzem magam. Tudom h tanulnia kell de mégis annyira reménykedtem h azt mondja h menjek át hozzá csak ne zavarjam. De nem mondta és tök rosszul esik ez is...:(
2013. ápr. 14. 19:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az a magány??? Én egy hálózsákba kötve az út szélén félrehúzva sem unatkoznék.
2013. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát haza mennék a családomhoz, barátaimhoz a helyedben. Persze, nekem nincs ekkora igényem a társaságra. Addig is próbálj meg minél több időt eltölteni a természetben, jót tesz nagyon.
2013. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is egyedül voltam kinn külföldön,de simán szóba elegyedtem mindenkivel,a pultossal,boltossal,stb,több ismerősöm lett jóval,mint itthon.Visszasírom azt az időszakot ebből a szempontból.
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Képzeld én 21 vagyok és az egész életemet így éltem le, annyira ne fájjon...
2014. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!