Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöl a féltékenységével! Mit...

Megöl a féltékenységével! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éve vagyunk házasok, van egy 21 éves, nagyon jó fej fiunk, akinek remek állása jó fizetése van, de még itthon lakik velünk. Ezzel semmi baj nincs, nagy a ház elférünk, velem nagyon jól kijön a fiam. De.. Az apja az utóbbi 2 évben kibírhatatlan! olyan féltékenységi rohamok jönnek rá, hogy hihetetlen. Pedig soha nem adtam okot rá. Soha. Mindig tudtam, hogy imád a férjem, de soha nem hittem volna, hogy ez a szeretet ilyen betegessé fordulhat. Észrevettem, hogy kutat a táskámban, a telefonomban, részletes híváslistát kér, és az ismeretlen számokat is felhívja, hogy ki kicsoda, honnan ismer stb. Rengetegszer hozott kellemetlen helyzetbe. Minden napos, hogy mondja : Tudom, van valakid, biztos megcsalsz .... Már nincs is kedvem magyarázkodni, és a lényeg az egészben, hogy úgy érzem, ő fog belehajszolni egy kapcsolatba, mert ezzel a viselkedésével minden, de minden szeretet ragaszkodást kiöl belőlem.Tanácsot kérek !
2016. febr. 20. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
bocs. azt akartam írni, hogy ő nem elég jó neked.
2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már tönkrement... Nem vagyok már hajlandó minden nap minden percében bizonygatni az igazamat, amikor úgyis csak megcáfol, Ő biztos benne hogy van valakim, azért változtam meg.. De nincsen igaza, miért ne élhetném meg a nőiességemet most, hogy kinézek valahogy? Egy rohadt szóval nem mondta, hogy jól nézel ki, holott kb. 37 kg fogytam. És nem látszik a bőrömön, nem vagyok aszott vénasszony...
2016. febr. 20. 19:53
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, hogy nálatok van-e ilyen, de egy ismerős házaspárnál ez volt: nem az volt a gond, hogy a nő lefogyott, hanem, hogy ezért sokkal kevesebbet foglalkozott a családdal, a férjével, mert a sok sport elvette azt az időt, amit addig együtt töltöttek. Bár ő túlzásba esett. Nyilván meg lehet ezt úgy is oldani, hogy mindenre legyen idő.

A férjének az volt a baja, hogy úgy érezte, hogy elhanyagolja őt és már nem érdeklik azok a dolgok, amiket korábban együtt csináltak. Csak a sport.

2016. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"kb. 37 kg fogytam. És nem látszik a bőrömön, nem vagyok aszott vénasszony..."


Én ezt nem hiszem el. Már 5 kiló is meglátszik, de 37 az rohadtul látszik. Lehet, nem nézel tv-t de van egy sorozat, ami ezzel a témával foglalkozik. Még nálad fiatalabbak is löttyedtek lesznek....Én azt mondom ez kamu, vagy a férjed nem is mer megnézni..vagy te nem látsz a tükörbe

2016. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Andizsuzsi ***** válasza:
A beteges féltékenységet kezelni kell, mert ez előbb-utóbb a kapcsolat véglegey megromlásához vezet. Ehhez viszont az kell(ene), hogy a férjed is belássa, hogy vele van a baj. Ebben talán a fiatok segíthetne.
2016. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, komolyan nem latszik... Max a felkaromon, de ott sem vagyok denevér. És nem a sportnak szenteltem az időmet, diéta volt csak... Mindegy, nem is ez a téma, hanem hogy hozhatnám rendbe az, amit szerintem nem is én rontottam el
2016. febr. 20. 20:16
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell azon görcsölni, hogy te hozd rendbe... mit, ami az ő fejében van azt Te nem tudod helyrehozni ... a lényeg, indulj el, ha menni akarsz hát menj egy jó kávéra, egy cukrászdába, barátnőzni... a legnagyobb baj, hogy téged idegesít, de mégis ő irányít... ne dacból, sértettségből menj, hanem azért, mert így normális... ha azt teszed amit eddig, csak lovat adsz alá!
2016. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Én is fogytam 32kg-ot, 1.5 év alatt, szép fokozatosan, 37 éves vagyok, és nekem se lett lottyadt a bőröm! Pár csíkocskám van, de én büszke vagyok rájuk ;)

Sajna tanácsot nem tudok adni, fentieket csak a kétkedőknek írtam...

2016. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy 22 év, meg mennyi minden összeköthet vele meg minden, de akkor sem tudom elképzelni, hogy csak a 10%-át eltűrném annak, amit veled csinál. Már régen ultimátumot adtam volna neki: vagy megadja a bizalmat vagy ég vele!


"- kutat a táskámban

- kutat a telefonomban

- részletes híváslistát kér

- felhívja az ismeretlen számokat, hogy ki kicsoda, honnan ismer

- minden napos, hogy mondja : Tudom, van valakid

- nem mehetek el a kolléga nőimmel egy kávét meginni, mert akkor biztos hapsihoz megyek

- céges rendezvény? Na, az maga a fertő, mert csak hapsizni akarok

- nézi még a km-órát is a kocsimba"


Őszintén: hogy bírod? Miért éri meg ez neked?


Ezt is írod:

"Mindig tudtam, hogy imád a férjem, de soha nem hittem volna, hogy ez a szeretet ilyen betegessé fordulhat." - az én szememben ezt sok mindennek lehet hívni, de az biztos, hogy a "szeretet" nincs köztük. Akit szeretünk, azt nem alázzuk meg naponta és nem tesszük pokollá az életét. (Hacsak nem akarunk "bosszút állni" rajta, mert elhagyott - de itt ugye nem ez a helyzet.)

2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 acelsziv ***** válasza:
85%
Ez talán fájni fog, de az emberek általában azzal vádolnak másokat, amit maguk is elkövettek. Tehát nem az a kérdés, hogy te mit követhettél el ellene, hanem hogy ő mit tett ellened?
2016. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!